• İnfo@hayvanmezarligi.com

HAYVAN MEZARI YERİ TAPUSU

7

Hayvanlarımızın vefatı sonrasında doğal olarak o anki üzüntü ile ne yapacağınızı bilemeyebilirsiniz. Böyle bir durum yaşadığınızda mutlaka bize haber vermelisiniz. Size en iyi hizmeti sunmanın verdiği güven ile çalışmalarımıza son derece hassasiyet ile devam etmekteyiz. Hayvan mezarı yeri tapusu almak istiyorsanız bizimle irtibata geçebilirsiniz. Sizlere hayvan dostlarınızın defnedileceği yeri kiralayabilir veya tapusunu satabiliriz. Mezar parselleri isteyenlere 10 yıllık süre için kiralanabilmektedir. Bu parselin sahibi 10 yıl süre içerisinde mezar yerine istersen birden fazla evcil hayvan cenazesini de gömebilecektir. Eğer 10 yıl geçince kira sözleşmesini uzatmak isterlerse onlara bu hak tanınacaktır. Ya da mezar sözleşmesi sona erebilecektir. 10 yıllık kira ücreti peşin olarak alınmaktadır ve çok cüzi bir rakamdır. Böylelikle sevdiğiniz can dostlarınıza vefatından sonra da oldukça temiz ve dezenfekte edilen bir mekana ulaştırabilmeniz mümkün olacaktır. Tapu konusundaki tüm detayları görüşebilmek adına bizi arayabilir ve tüm detaylı bilgileri tarafımızdan bizzat öğrenebilirsiniz. Sizlere her konuda destek verdiğimiz gibi tapu ile alakalı bilgiler konusunda da destek vereceğimizi bilmenizi isteriz.

Hayvan dostlarınızın cenazelerinin mezarlığımızda yer alması ile hem toplumsal bilincin arttırılması hem de hayvan dostlarımız için son görevimizin yapılması amacı ile görev yapmaktayız. Görev bilincimiz içerisinde sizlere her zaman destek vermeye hazırız ve hayvan sever dostlarımız için kapımızı her zaman açık tutmaktayız. Hayvanlarınıza sizler gereken özeni oldukça gösterdiniz ve vefatından sonra da bizler bu görevi sizlerden devralmaktayız. Böylece hayvan arkadaşlarınızı vefat edip yanınızdan ayrılması ile tüm bağlarınızın kopmadığını anlayabileceksiniz. İstediğiniz zaman gelin, ziyaret edin, çiçek ekin, mezarını sulayın ve onunla hasret giderin. Eğer çok fazla sık aralıklar ile ziyarete gelemeyeceğinizi düşünüyorsanız o halde sizlere birbirinden özel hizmetleri sunmak için hazırız. Mezar bakımından tutun da çiçeklendirilmesine kadar her türlü faaliyeti sizler adına hayvan dostlarınız için gerçekleştirmekteyiz. Vazifelerimiz arasında çok özel seçenekler de bulunmaktadır. Mezar bakımına dair aradığınız her türlü seçeneği sizler için sağlayacağız.

Artık hayvan dostlarınızın cenazelerinin defin işlemleri sonrasında yapılacak olan hizmetler için telaş etmeniz gerekmemektedir. Bu işlemleri uzman kadromuz ile oldukça seri ve periyodik bir şekilde gerçekleştirebilmekteyiz. Tapu veya kiralama işlemlerimizin yanı sıra aynı zamanda hayvan mezarlarımızın oldukça titiz bir çalışma ile düzenlenmesi işlemlerini de sizin için bizzat kendimiz gerçekleştirebilmekteyiz. Bu durumda sizler sadece gelip sevimli hayat arkadaşınızın mezarını ziyaret edebilecek ve diğer hiçbir işleme elinizi sürmek zorunda kalmayacaksınız. Eğer bizlerden bu hizmetleri talep ediyorsanız sizlere bütün işlemlerde olduğu gibi mezar düzenlemesi işlemlerimizde de oldukça yardım edeceğimizi bilmenizi isteriz. Sizler zaten sevgili dostunuzu kaybetmenin üzüntüsünü yaşarken diğer işlemler ile uğraşmanız zor olabilecektir. Bu nedenle biz size bu konularda çok küçük rakamlar ile yardımcı olabilmekteyiz.

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Abone Ol
Haber