• İnfo@hayvanmezarligi.com

Mezar Bakımı ve Bakım Paketleri

home_page_banner

Evcil hayvanları kaybeden vatandaşlar için özel hayvan mezarı bakımı ve bakım paketleri hizmetleri vermeye devam ediyoruz. Evcil hayvanlarını satın aldıkları mezarlara gömen vatandaşlarımızın istekleri doğrultusunda mezarın bakımı hizmetini üstlenmekteyiz. Kaybettikleri hayvan dostlarını mezarlığa gömen vatandaşlar, mezar taşlarına yazdıkları yazılarla ölen hayvanlarına olan sözlerini kalıcı hale getiriyor. Özel hayvan mezarlarımızdan 5m2 mezarlık hizmeti ücreti 5000TL’dir. Hayvan mezarlıkların sayısının artması şüphesiz ki hayvan severler tarafından alınan tepkiler olmuştur. Çünkü hayvan severler can dostlarına karşı oldukça duyarlılar. Belediyeler ve bu hizmeti sunan özel firmalar ise bu duruma sessiz kalmayarak barınaklar, poliklinikler, hayvan ambülânsları, veteriner klinikleri, Mezar Bakımı ve Bakım Paketleri gibi hizmetlerle hayvan severlerin ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyorlar. Bu durumda şu ana kadar oldukça başarılı oldukları ise apaçık ortada. Bu mezarlıklara defnedilen hayvanlar evcil olmakla birlikte belgeleri ile birlikte kabul ediliyorlar. Çünkü şuanda ölen tüm hayvanların defnedilip mezarı olacak şekilde büyük bir alana sahip değiller. Bunun içinde özel çalışmalar yapılıyor. Hiçbir hayvanın ölümünden sonra bir tarafa atılmaları hoş değil ve bizler de bunu anlayışla karşılamıyoruz.

 Hayvan mezarlıklarına özellikle kuş, köpek, kedi gibi hayvanların defnedilmektedir. Gösterişli, ihtişamlı mezar taşlarına izin verilmiyor bu hayvan mezarlıklarında. Bunun nedeni ise çevreden insanlardan gelen tepkiler olarak gösteriliyor. Doğru olanında bu olduğunu söylemek hiçte yanlış olmaz. Çalışma saatleri 08.00-18.00 olan hayvan mezarlıklarının güvenliği içinde 24 saat çalışan güvenlik görevleri ile sağlanıyor. Gittiğinizde size her şekilde yardımcı oluyorlar. Saat kaç olursa olsun. Mezar bakım ve bakım hizmetleri ne değinecek olursak. Tüm çalışanlar bu konuda çok hassaslar. Sizin bu konudaki hassasiyetinizi çok biliyorlar ve gözünüzün arkada kalmaması için ellerinden gelenin fazlasını yapıyorlar emin olabilirsiniz. Size çeşitli bakım paketleri sunuyorlar tabi bunun yanında herhangi bir hizmet istememe şansınızda yok. Standart olan bakım hizmetini sizin için sağlıyorlar. Ekstra olarak bakım paketlerini sunuyorlar. Dilediğinizden faydalanabiliyorsunuz tabi belli bir miktar ücret karşılığında.

Her hayvan sever defnettiği hayvanının mezarını sık sık ziyaret ediyor. Gittiklerinde can dostlarının mezarını temiz ve düzgün görmek isterler. Hiçbiri ağaçlar ve yabani otlar arasında kaybolmuş bir mezarlık istemezler. Buralarda böyle bir durumla karşılaşmamaları için her şey düşünülmüş ve önceden planlanmıştır. Her şey belli olan bir plan çerçevesinde kusursuzca yapılıyor. Herkes üzerine düşen görevi eksiksizce yapmaya özen gösteriyor. Son olarak konuya bir hayvan sever olarak bakarsak ki bu durumdan oldukça mutlu olmamız gerekiyor. Belki de yıllarca bize arkadaşlık, dostluk, abilik, kardeşlik, etmiş can dostumuzu kaybediyoruz bu oldukça acı verici bir olay. Ama son olarak hayvan mezarlıklarının olduğunu onun herhangi bir yere değil de buraya defnedileceğini biliyoruz. İstediğimiz an ziyarete gidiyoruz. Bu bizi oldukça teselli edecektir şüphesiz.

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Abone Ol
Haber