• İnfo@hayvanmezarligi.com

TEKLİ MOZAİK HAYVAN MEZARI MODELLERİ

1

En fazla kullanılan mezar çeşidi olan tekli mozaik hayvan mezarı modeli özellikle de hem uygun fiyatlı oluşu hem de şık görünümlü olmasından dolayı oldukça tercih edilmektedir. Tekli mozaik hayvan mezarı modellerimiz arasından içinize sinen modeli seçebilirsiniz ve böylelikle hem kaliteli hem de yıllar boyu dayanıklı bir mezara sahip olabileceksiniz. Mezarlarınızın yıllara meydan okuyabilmesini istiyorsanız o halde sizlere en kaliteli mezar hizmetini sunabilmek için biz buradayız. Mezarlarımızın kaliteli olmasının sebebi yıllar boyu kalıcı olabilmesi için en gerekli faktördür. Olmazsa olmaz olan unsur bizim için kalitedir ve asla kaliteden ödün vermemekteyiz. Sizlere yılların verdiği tecrübe ve deneyim ile hayvan mezarları ile ilgili tüm işlemleri sunmaktayız. Sizlere mozaik hayvan mezarlığımızı sunmaktayız ve mezarlığın tüm bakımını da üstlenmekteyiz.

Mezarlığınızın çevresi ve üzerindeki yabani otların ve kurumuş zararlı otların temizlenmesini sizler adınıza sağlamaktayız. Mezarlığın kenarında bulunan suluğun doldurulmasını sağlayarak hayvan dostlarımızın buradan su içebilmesini sağlamaktayız. Mezar taşının çevresinde yosunlaşma, çamur, kuş pisliği gibi çeşitli pisliklerin oluşmasını engellemek ve önlemek, oluşursa da bunların temizliğini yaparak mezarınızın temizliğini sağlamaktır. Bu lekeler var olmaması için çeşitli kimyasallar kullanılmaktadır ve lekeler var olmuşsa da temizleme işlemleri de kimyasal maddeler ile sağlanmaktadır. Mezarın üzerinde mezar taşında yazdırdığınız yazıların silinmesi gibi konularda bu yazıların yenilenmesi, eskimiş yazıların rötuşlanması sağlanmaktadır. Eğer ki kabir herhangi bir neden ile yağmur veya çökmelerden dolayı eksildiyse tamamlanır veya yenilenir. Böylece toprak da tazelenmiş olacaktır. Mezarın toprağı taranmaktadır ve havalandırılmaktadır. Çünkü zamanla toprak kurur ve sertleşir. Bunun neticesinde üzerindeki çiçek ve bitkiler solar, verimsizleşir. Eğer taşlanan bir toprak ise bu toprağın temizlenmesi de gerekecektir. Tekli mozaik hayvan mezarınızın üzerindeki topraklar üzerinde bitkiler dikilmiştir. Bu bitkilerin yenilenmesi ve çiçeklenmesi gibi seçenekler sunularak periyodik olarak hizmetler sunulmaktadır.

Mozaik hayvan mezarı modellerimizi tercih ederseniz sizlere en görsel açıdan mezar düzenleme seçeneklerimizi göstermekteyiz. Estetik olarak mezarlarımız hem alanında uzman kişiler tarafından yapılacak hem de peyzaj mimarlarımız tarafından da çiçeklendirme çalışmaları sunulacaktır. Görüntü açısından oldukça şık ve kaliteli olan mozaik hayvan mezarlarımızdan tercih ettiğinize pişman olmayacaksınız. Hayvan dostlarınız için en önemli en özel ilgiyi sizler için sunmaktayız. Böylelikle hayvan arkadaşlarınızın öldükten sonra da en kaliteli ve özel ilgiyi göreceksiniz. Mozaik mermer modellerimiz oldukça uygun fiyatlar ile kaliteli olarak yapılabilmekte olduğu için genel olarak en fazla tercih edilen modellerimiz arasında yer almaktadır. Hayvan mezarlarımız konusunda istediğiniz seçeneği seçebilir ve bizlerden talep edebilirsiniz. Talepleriniz doğrultusunda oldukça şık mozaik mezarlarımızdan sizlere en uygun olanlarını yapabilmekteyiz. Hayvan dostlarınızı ziyarete gittiğinizde sağlam ve kaliteli bir mezar ile karşılaşacaksınız ve eğer istiyorsanız tüm mezar bakımlarınızı sizin yerinize yapmaktayız.

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Abone Ol
Haber