• İnfo@hayvanmezarligi.com

Cenaze Yıkama Hizmeti

17

Hayvanlar da diğer canlı türleri gibi insan hayatında önemli bir yere sahiptir. Belki de insanların bile vefasız olduğu zamanlarda yanımızda kedimiz, köpeğimiz, kuşumuz derdimizi dinler ve bizi yalnız bırakmaz. Bu özel varlıklara hak ettiği değeri öldüklerinde de göstermek isteyen hayvan sever ve evcil hayvan sahipleri için gerçekten çok sevinecekleri hizmetlerden bahsedeceğiz. İstanbul hayvan mezarlığı olarak insanların hayatında aile fertleri gibi önemli bir yere sahip olan hayvanlar için hayvan mezarlığı hizmetleri sunmaktayız. Bu konuda gerçekten son derece olumlu eleştirilerle karşılaşıyor ve aldığımız destekle daha güçlü ve kaliteli bir şekilde hizmetlerimize devam ediyoruz. Evcil hayvan mezarlığı sizlere tamamı ile yasal ve resmi işlemlerle tapu ve sizin olma garantisi ile sunulmaktadır. Şehirden uzak geniş bir arazi üzerinde belediyeden izinli olarak kullandığımız mezarlığımızda her türlü hayvan için mezar yeri satış işlemlerimiz mevcuttur.

Peki, tüm bu hizmetler nasıl yapılıyor, defin işlemi, nakliye, tabut ve ceset yıkama işlemleri de firma tarafından mı yapılıyor? Evet, cenaze yıkma işlemleri dahil tüm defin işlemleri ve bu işlemler sırasında gerek duyulan tüm ekipmanlar İstanbul hayvan mezarlığı olarak temin ediliyor. Cenaze evden ambulansla alınıyor. Araçta bulunan hayvan nakliye tabutu ile mezarlığa götürülen ceset, veteriner kontrolünden geçirildikten sonra onun önerdiği hijyen kuralları doğrultusunda defin işlemlerine başlanıyor. Ceset yıkama, ilaçlama veya yakım işlemi de mezarlık yetkilileri tarafından yapılmaktadır. Daha sonra özel plastik fermuarlı torbalara ceset konulup defin işlemi yapılır. Sönmemiş kireçle mezarlıkta steril bir ortam sağlanır ve mezar kapatılır. Hizmetlerimiz bundan sonra da devam eder. Mezar taşı yapımı, sulama ve süsleme için de hizmet veren İstanbul hayvan mezarlığı sürekli görevli bekçi ile mezarlıktaki güveni de sağlamaktadır.

Evinizin neşesi sevimli köpeğinizi, kedinizi veya kuşunuzu öldükten sonra da burada ziyaret edebilirsiniz. Onlara canlıyken verdiğiniz değeri ölünce de gösterebilirsiniz. Bir çöp konteynere bırakmak içinizi acıtan bir durum olacağından onun için hayvan mezarlığı satın alıp vicdanınızı rahatlatabilirsiniz. İstanbul hayvan mezarlığı olarak web sitemizden haftanın 7 günü 24 saat müşterilerimizden gelen talep ve ihtiyaçlara cevap vermekteyiz. Evden oturduğunuz yerde sitemize girerek satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Cenazede istediğiniz ekstra hizmetler için ekstra ücret tarifelerimiz vardır. Mezarlığı satın aldıktan sonra ambulans, yıkama ve defin işlemleri için ekstra ücret alınmaktadır. Tüm dünyada gelişmiş ülkelerde hayvan mezarlığı yerleri vardır. Kayıtlı tüm evcil hayvanlar için oluşturulan evcil hayvan mezarlığı uygulamalarında ülkemiz ne yazık ki bu duyarlılığa yeni yeni ulaşmaktadır. Ancak evcil hayvan sahipleri yeni başlayan ve hızla ülkemizin tüm illerine yayılacak bu uygulamadan oldukça mutlu oldular. Amacımız bu konuda tüm Türkiye’de hayvan mezarlığı konusunda gelen talep ve ihtiyaçlara cevap verecek alanlar hazırlamaktır.

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Abone Ol
Haber