• İnfo@hayvanmezarligi.com

VİP HAYVAN KABİR HİZMETİ

16

Evlerinde besledikleri hayvan dostlarının vefatı sonucu onları son yolculuğuna uğurlarken onlar için yer talebinde bulunanlara öneri sunmaktayız. Türkiye’nin hayvan mezarlığı olan yerimizde en yakın dostlarınız için bir yer edinebilirsiniz. Sizlere evcil hayvanlarınızın mezarlığı için satış hizmetini sunmaktayız. İstanbul hayvan mezarlığı olarak hizmet vermekle birlikte başka şehirlerden de eğer cenazenizi defnetmek istiyorsanız sizlere yardımcı olabilmekteyiz. Sunduğumuz hizmet vip hayvan kabir hizmeti olarak geçmektedir. Sizlerin en yakın dostlarınıza veda etmeniz sırasında tüm cenaze işlemleriniz için yardım etmekteyiz. Böylece yaşarken her türlü ihtiyacınızı giderdiğiniz köpekleriniz için de oldukça anlamlı bir vedada bulunabileceksiniz. Yaşamları boyunca mamasından, giysilerine, oyuncaklarından, aşılarına kadar her türlü ihtiyaçları için yoğun çaba sarf ettikten sonra hayvanlarınızın vefatında da onlara ne kadar değer verdiğini gösterebileceksiniz.

Siz vefat eden hayvan dostunuzu gömdükten sonra vip hayvan kabir hizmeti sayesinde gözünüz arkada kalmayacak. Daha sonrasında hayvan arkadaşlarınızın mezar toprakları havalandırılmakta ve eğer uygun görülürse yeni toprak dökülmektedir. Mezarına diktiğiniz çiçekler var ise bunların sulanması ve ilaçlanması gibi hizmetler de sunulmaktadır. Üzerlerindeki yabani otların temizlenmesi ve bir daha çıkmasının da engellenmesi sağlanabilmektedir. Ayrıca mezarlık çevresinin her daim temiz tutulması ve temizlenmesi gibi hizmetleri de bulunmaktadır. Mezarlıklara gömülen hayvanlar genel olarak köpek, kedi, kuş gibi evcil hayvanlardan oluşmaktadır. Mezarlığa oldukça yoğun bir ilgi bulunmaktadır. Gün içerisinde 2 ila 3 hayvanın gömüldüğü bu mezarlığa her daim ziyaretçi girebilmektedir.  Ayrıca ölen hayvanınızı ambulans ile gelip evinizden alıp cenaze nakil işlemleri de gerçekleşmektedir. Evlerinizden ambulans ile alınan hayvanlarınız öncelikle plastik bir poşete konulmaktadır. Daha sonra mezarlık alanına getirilir ve veteriner hekimlerin belirlediği usullere göre gömülmesi sağlanmaktadır. Bu mezarlık içerisinde 24 saat boyunca bekçi bulunmaktadır. Mezarlık oldukça sıhhi bir ortamdır. Çevreye hiçbir zararı bulunmamaktadır. Hayvan dostlarınızın gömülme işlemleri veteriner hekim tarafından takip edildiği için sağlık açısından çevreye herhangi bir zararı kesinlikle bulunmamaktadır.

Mezarlıklarda fermuarlı plastik torbalar ve sönmemiş kireçler kullanılmaktadır. Dünyada tüm gelişmiş ülkelerde bulunan hayvan mezarlıkları ülkemizde de sağlıklı bir şekilde işlemektedir. Çünkü insanlar, hayat arkadaşlarını, en yakın dostlarını kaybettikten sonra hem o üzüntü ile hem de bilgisizlik nedeni ile nasıl davranacaklarını bilememektedir. Bu nedenle sizlerin en zor anınızda yanınızda olacağımızdan emin olabilirsiniz. Hayvan dostlarınıza gereken özen ve değeri verdiğinizi öldükten sonra da ispat edebilmiş olabileceksiniz. Hem de ne zaman isterseniz gidip ziyaret edebilecek, mezarını çiçeklendirebileceksiniz. Böylelikle onu unutmadığınızı ve hep hatırladığınızı da göstermiş olabileceksiniz. Onun sizden kopup gittiği hissini hafifletebilecek ve istediğiniz zaman yanına gidebileceksiniz. Vip hayvan kabir mezarlığımız sayesinde artık anılarınızı ölmeden yaşatabileceksiniz ve hayvan dostlarınız ile aranızdaki o samimi sıcak bağı asla kopartmamış olmanın verdiği iç huzurunuzu yaşayabileceksiniz.

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Abone Ol
Haber