• İnfo@hayvanmezarligi.com

DEFİN İŞLEMLERİ ÜCRETLERİ

13

Cazip ve ekonomik maliyetlerle ölen evcil hayvanlarınızın defin işlemlerini yapacağımızı söylesek ne düşünürsünüz? Yanınızdan hiç ayırmadığınız zamanınızı paylaştığınız en güzel hayvanların ölmesi sizi üzer. Fakat ölen hayvanın defni için çok uygun maliyetler ödeyerek hayvan mezarı satın alabilirsiniz. Hayvan mezarlığımız ile sizlere ve yakın dostlarınızın defin işlemlerine yardımcı olmaktayız. Hayvan mezarlığımız sayesinde can dostunuz, arkadaşınız, sevimli hayvanlarınızın vefatı sonrası cenazesini gömebileceğiniz yerleri sizlere sunmaktayız. Böylelikle en yakın arkadaşınıza ne kadar değer verdiğinizi gösterebilir ve onu ziyarete geleceğiniz bir mezarının olmasını sağlayabilirsiniz. Mezarlık içerisindeki diğer hayvan mezarlıklarını da gezebilir, oradaki hayvan dostları ile de tanışabilirsiniz. Mezarlığı ziyarete gelemeyecek durumlarınız var ise, yurt dışında yaşıyor iseniz, sağlık sorunlarınız var ise, kendinize ait ailevi veya kişisel durumlarınız var ise, mezarlık ile ilgili tüm temizlik ve bakım işlerini de bizim üstlenmemiz için talep edebilirsiniz. Hayvan dostlarınız öldüğünde bizlere telefon ile ulaşabilirsiniz. Hemen ambulans birimimiz size gelip hayvan dostunuzun cenazesini teslim almaktadır. Daha sonra mezarlığa getirerek defin işlemlerini yapmaktayız.

Defin işlemleri ücretleri oldukça uygun fiyatlar ile sizlere sunulmaktadır. Sizler evcil dostlarınız ile geçirdiğiniz anıları unutmayacak ve her geldiğinizde mezarlıkta ziyaret esnasında bu anılarınızı yaşayabileceksiniz. Böylelikle anılarınızı ölümsüzleştirmiş olacaksınız ve anılarınız her zaman taze bir şekilde zihninizde yaşamaya devam edecek. Can dostunuzdan ayrı kalmanın acısını bir nebze dahi olsa hafifleyebileceksiniz. Ona verdiğiniz değerin bir ispatı olan bu hayvan mezarlığı sayesinde başka hayvanların mezarlarını da ziyaret edebileceksiniz. Bu ziyaretleriniz ile oldukça duygusal ve anlamlı dakikalar yaşayabileceksiniz. Sizin gibi en yakın arkadaşlarından ayrılan diğer aileleri burada görebilecek ve acınızı birbiriniz ile paylaşabileceksiniz. Bu paylaşım sayesinde hem kendi acınızı hem karşınızdakinin acısını hafifletebileceksiniz. Defin işlemleri ücretleri oldukça cüzi rakamlarda sizlere sunulmaktadır.

Hayvan dostunuz yaşarken ona harcadığınız sağlık hizmetleri, ilaçlar, mamalar, kıyafetler ve ekstra özel ihtiyaçlara ödediğiniz ücretlerin yanında çok küçük bir rakam ile defin işlemlerini ücretlendirmekteyiz.

İçinize sinen, huzurlu olacağınız bir mezarlıkta can dostunuzu bırakabileceksiniz. Dostunuzu yaşarken nasıl hayat standartları ile güzel bir bakıma nail ettiyseniz, vefatından sonra da bu bakıma devam edebileceksiniz. Hayatınızın en güzel günlerini ve en eğlenceli anılarınızı yaşadığınız hayvan dostunuz ile böyle anlamlı bir vedalaşmayı ikiniz de hak etmektesiniz. Ona verdiğiniz önem ve değeri, ondan aldığınız sevgi ve ilgiyi belki de hayatınızın hiçbir döneminde kimseye vermemiş ve almamış olabilirsiniz. Bu nedenle son yolculuğuna da uğurlarken onlara hayvan mezarlığımızdaki mezarını hazırlatarak veda edebilirsiniz. Mezarlığımız içerisindeki güvenli ve temiz ortamı gördüğünüzde sizin de içinize sinecek ve huzurlu bir şekilde defin işlemlerini gerçekleştirebileceksiniz. Veteriner İşleri Müdürlüğü’nün talimatları ışığında her türlü stabil ortamın sağlanmasını oluşturabilmekteyiz. Adım adım tüm işlemlerimizi yaparken tamamen belirli kurallar çerçevesinde yürütmekteyiz. Veteriner İşleri Müdürlüğü bu konu ile alakalı olarak bir yönetmelik çıkartmış bulunmaktadır. Ve bizler de siz ve hayvan dostlarınız için yönetmeliğe uymaktayız. Böylelikle tüm işlemlerimizi hem yönetmeliğe uygun hem de sizin istediğiniz şekilde yürütmekteyiz.

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Abone Ol
Haber