• İnfo@hayvanmezarligi.com

HAYVANI VEFAT EDEN KİŞİ HANGİ KURUMLARA HABER VERMELİ

12

Evcil hayvanınız vefat ettiyse ve hangi kuruma başvurmanız gerektiğini bilmiyorsanız endişe etmenize gerek yok. Yapmanız gereken tek şey hizmetlerimizden yararlanmak ve firmamızı arayarak detaylı bilgi edinmek. Eğer sizin de can yoldaşınız vefat ettiyse hemen bizi arayıp özel ambulans hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Sizlere göndereceğimiz hayvan cenaze aracımız ile oldukça temiz ve hijyenik şartlarda hayvan dostunuzu teslim almaktayız. Böylece siz hiç sıkıntıya girmeden hemen hayvan dostunuzu alıp hayvan mezarlığımıza getirerek defin işlemlerine başlama hizmetimizi gerçekleştirebilmekteyiz. Sizlerin nerede olduğunuzu öğrenip klimalı ambulansımız ile olduğunuz alana ulaşabilmekteyiz. Böylelikle hayvanınızın herhangi bir kokma ve çürüme gibi bir olumsuz durum ile karşılaşmanız engellenebilmektedir. Bu sayede hayvan dostunuzu sönmemiş kireç yardımı ile gömebilmekteyiz ve mezar işlemlerimize başlayabilmekteyiz. Hayvanınızı kaybetmenizin üzüntüsünü yaşarken defin işlemleri ile biz sizin adınıza ilgilenebilmekteyiz. Hem de bizi aradığınız anda ambulansımız yola çıkacaktır. Sizin bulunduğunuz yer her neresi ise sizlerin yanınızda olabileceğiz ve hayvan dostunuzun cenazesini teslim alabileceğiz. Bu nedenle başka bir kurum veya kuruluşu aramanıza gerek kalmayacak. Veteriner hekimlerimiz ve uzman kadromuz ile hayvan dostlarımızı sizden alıp defin işlemlerini yapabilmekteyiz. Hayvanı vefat eden kişi hangi kurumlara haber vermeli konusunda panik olmayınız. Bizi aramanız yeterli olacaktır. Sizlere tüm defin işlemleri ve tüm mezarlık işlemlerinizde hizmet sunmaktayız. Yetkililerimiz tarafından tüm gerekli bilgiler size anlatılacaktır.

Sizlere bu hizmeti sunarken aynı zamanda bu süreçte her an sizlerin tercihlerinize uymaktayız. Sizin istediğiniz mezarın yapılması konusunda sizlere oldukça seçenek sunarak karar vermenize de yardımcı olmaktayız. Seçeceğiniz mezarın özelliklerini, dayanıklılığını, malzemesini ve fiyatları konusunda sizlere bilgi vermekteyiz. Böylelikle sizler hangi mezarı seçeceğinize karar verebileceksiniz ve bu sayede oldukça güzel ve kaliteli bir mezara kavuşmuş olacaksınız. Sizlere sunduğumuz tüm hizmetleri iyi değerlendirmenizi ve ona göre karar vermenizi beklemekteyiz. Vereceğiniz mezar kararı sayesinde oldukça verimli ve yıllar boyu tüm hava koşullarına dayanabilecek mezarlar elde edebilmeniz sağlanabilecektir. Mezar seçerken en ucuzu olacak diye en kalitesizi seçerseniz hemen hemen her yıl yenilemek zorunda kalacaksınız. Fakat hem kaliteli hem uygun fiyatlı mezarlıklardan seçerseniz yıllara meydan okuyan mezarlıklara sahip olabileceksiniz. Hayvan dostunuzun en son vedalaşma anında kaliteli ve şık görünümlü bir mezara sahip olmasını sağlamak sizin onun için son görevinizdir. Bu görevi birlikte ifa edebilmekteyiz.

Mezarlık ile ilgili bilmek istediğiniz her türlü soruyu bizlere sorarak bizden en doğru cevapları alabileceksiniz. Aklınıza takılan her türlü soruyu ve her türlü sorunu bizlere bildirebilirsiniz. Böylelikle size yardımcı olabileceğiz ve hayvan dostunuzun en son vedasında sizlere en iyi desteği verebileceğiz. Granit mezar, mozaik mezar, mermer mezar ve diğer tüm seçenekleri sizler için sunmaktayız. Böylelikle hayvan dostlarınıza son görevinizi yaparken aynı zamanda diğer hayvan dostlarına da örnek olabileceksiniz. Bu sayede sizleri örnek alacak olan diğer hayvan dostlarına da bu yolun kapısını açabilmiş olacaksınız. Sizler hem hayvanlarınızın bundan sonra var olacakları mezarlığı oluşturmuş olacak hem de diğer kişilere de örnek teşkil edeceksiniz.

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Abone Ol
Haber