• İnfo@hayvanmezarligi.com

Evcil Hayvan Ceset torbası (Taşıma torbası)

19

Evcil hayvan ceset torbası defin işlemlerinin en önemli kısmını teşkil eder. Ölen hayvanın taşınması ve kokmaması için ceset torbası yani taşıma torbasına konulması gerekir. Firmamız tüm kullandığı malzemelerde kalite ve konforu ön planda tutarak cenaze işlemlerinde ciddi bir hizmet vermektedir. İstanbul hayvan mezarlığı olarak ölümüne çok üzüldüğünüz yıllardır sizinle birlikte bir aile ferdi olarak yaşayan hayvanlarınız için hak ettikleri değeri vereceğiniz hayvan mezarlığı hizmetleri vermekteyiz. Kedi, köpek, kuş, hamster, tavşan kısacası sizin için önemli olan tüm canlılar için mezarlık satış ve kiralama olanaklarımız mevcuttur. Bu konuda profesyonel olarak hizmet veren İstanbul hayvan mezarlığı aldığınız mezara birden fazla hayvanınızı gömme izni de veriyor. Tüm işlemler firmamız tarafından sistematik bir şekilde yapılmaktadır. Cenaze evden ambulans ile alınıp hayvan nakliye tabutları ile defin yerine götürülür. Hayvan taşıma veya ceset torbalarına konulmadan önce veterinerin ön gördüğü ilaçlama uygulamaları yapılır. Cenaze yıkama işlemleri de bazen ilaçlama şeklinde olabilir. Eğer bulaşıcı hastalık varsa hayvan gömü işlemlerinde veterinerin söylediği şeyleri mutlaka uygulamak gerekir.

Mezar satın alma işlemleri için web sitemizden bizimle iletişime geçebilirsiniz. 5 metre kare mezar yeri fiyatımız 5000 lira olup ambulans, ceset torbası, defin hizmetleri için de ödeme yapmanız gerekmektedir. Belki de hayatınızın en özel vakitlerini birlikte geçirdiğiniz köpeğiniz kediniz ve diğer hayvanlarınız için onlara son bir vefa göstereceğiniz bu mükemmel hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Yalnızca evcil hayvanlar için mezarlık hizmetlerinin söz konusu olduğu hizmetlerimiz defin sonrasında mezar taşı yapımı, çiçeklendirme ve sulama hizmetleri olarak devam etmektedir. Belediye izinli olarak kurduğumuz arazide satın aldığınız mezarlık tamamı ile tapulu olarak size ait olup bekçi ile koruma ve güvenlik sağlanacaktır. Hayvan mezarlığı uygulamalarında ülkemiz gerçekten çok yetersiz olup bu konuda profesyonel olarak hizmet veren tek ve güvenilir adreste siz de mezarlık satın alma işlemlerine başlayabilirsiniz.

Birlikte oynadığınız, gezdiğiniz, yalnız ve üzüntülü gecelerde yalnızca onunla konuştuğunuz hayvanınızın ölmesi yeterince üzücü bir durum oluşturmuşken üstüne bir de mezarının olmaması bir çöpe veya boş bir araziye bırakmak da ayrıca vicdan yaratacaktır. İstanbul hayvan mezarlığı olarak bu konuda duyarlı davranıp hayvan severlerin bu sıkıntılarına derman olmaya çalıştık. Firmamız neredeyse aile ferdiniz olarak sizinle birlikte yaşayan evinizin neşesi hayvanlarınız için uygun fiyatlı hayvan mezarlığı satın alma olanakları sunmakta. Web sitemizden bizimle haftanın 7 günü 24 saat iletişime geçip hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Gömülme hizmetlerinde ve ambulans hizmetlerinde oldukça uygun fiyatlar sunmaktayız. Yıllarca evde beslediği hayvanının kuaförü, pahalı mamaları ve diğer masraflarını karşılayan bir insana mezar satın almak da ağır gelmeyecektir. Hatta hayvan mezarlığı konusundaki bu gelişmeler onlar için gerçekten sevindirici bir haber olacaktır. Tüm hayvan çeşitleri için mezarlık ve defin işlemleri hizmetlerimiz vardır.

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Abone Ol
Haber