• İnfo@hayvanmezarligi.com

YENİ MERMER VE GRANİT MEZAR YAPIMI

YENİ MERMER VE GRANİT MEZAR YAPIMI

Son zamanlarda hayvan dostlarımız adına kurulmuş olan hayvan mezarlığı oldukça rağbet görmekte ve ziyaretçi akınına uğramaktadır. Hayvan severler, hayvan sahipleri, hayvanları vefat edenler, araştırmacılar, gazeteciler, haber spikerleri gibi tüm çevrelerce dikkat çeken hayvan mezarlığı içerisinde sevimli hayvan dostlarımıza ait mezarlar bulunmaktadır. Bu mezarlar yeni mermer ve granit mezar yapımı ile yapılmış olmakla beraber bu malzeme dışında da mezarlar bulunmaktadır. En fazla seçilen ve en kaliteli olan yeni mermer ve granit mezar yapımı sayesinde üzerinden yıllar da geçse, kar kış, yaz kuraklığı dahi geçse hiçbir zarar görmeyen mezar modellerimizdendir. Yapısı açısından oldukça kaliteli olmakla beraber görünüş açısından da oldukça kalitelidir. Değişik renk ve seçenekler sayesinde oldukça farklı uygulamalar yapılabilmektedir. Bu uygulamalar sayesinde hayvan dostlarımız oldukça güzel bir mezara sahip olacak ve ne kadar değerli olduklarını bir kez daha hissedebileceklerdir.

Granit mezarlarda dışarıdan bakıldığında asla görülmeyen vidalı bir montaj sistemi uygulanmıştır. Bu vidalı sistem sayesinde mezarın zaman içerisinde açılması ve bozulması gibi olumsuzlukların önüne geçilmektedir. Sizin tercihlerinize dayanarak eğer istiyorsanız mezar taşınıza resim, desen, porselen fotoğraf yapılabilmektedir. Mezar taşına yapılmadan önce ön izleme yaparak görebilir ve kararınızı bu şekilde verebilirsiniz. İstediğiniz kalınlıkta ve istediğiniz boyutlarda yeni mermer ve granit mezar yapımı sağlanabilmektedir. Sizlerin şahsi istekleriniz doğrultusunda oldukça kaliteli görünüme sahip mezar taşı yapabilmemiz mümkün olacaktır. Yeni mermer ve granit mezar yapımı sayesinde eşsiz bir mezara sahip olabilir ve hayvan dostunuza gösterdiğiniz ilgiyi ispat edebilirsiniz. Eğer cilalanabilmesini istiyorsanız granit mermerlerin en kalın olanlarını tercih etmelisiniz. Böylelikle cilalama seçeneklerimizden de yararlanabilirsiniz. Granit mermerler sert yapılı ve kristal mineraller ile merydana gelmiş bir özelliğe sahiptir. Hem kaliteli olmakla beraber hem de göz alıcı bir görünüme de sahiptir. Bu özelliklerinin neticesinde oldukça dayanıklı, uzun ömürlü ve şık bir hayvan mezarına sahip olabilirsiniz.

Yeni mermer ve granit mezar yapımı sırasında oldukça önemli hususlara dikkat edilmelidir. Mezarın sabitleştirilmesi, sağlamlaştırılması, mezar taşının özelliklerinin sağlanması ve bunlar gibi çeşitli özellikler ile sizlere hizmet vermekteyiz. Mezarlıkların mermer ve granitten yapılıyor olması sayesinde hayvan dostunuza bu dünya üzerinde bir mekan ayırmış olacaksınız. Çünkü yeni mermer ve granit mezar yapımı oldukça özen isteyen ve güzel sonuçlar çıkartılan bir faaliyettir. Bu faaliyetlerden ve çok daha fazlasından yararlanmak istiyorsanız o halde mutlaka bizimle irtibata geçerek modellerimizi görebilirsiniz. Aynı zamanda bugüne kadar yaptığımız mezarları da görebilir ve bunlar arasından da seçim yapabilirsiniz. Sizler yeni mermer ve granit mezar yapımı esnasında yanımızda olabilir ve tercihlerinizi bizlere bildirebilirsiniz. Resimli, yazılı, yazısız, desenli, desensiz nasıl istiyorsanız sizlere o şekilde hizmet vermekteyiz. Eğer siz de bu hizmetlerden faydalanmak isterseniz bize ulaşabilirsiniz.

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Abone Ol
Haber