• İnfo@hayvanmezarligi.com

EVCİL HAYVAN GÖMÜLME HİZMETİ

15

Evcil hayvan gömülme hizmeti sayesinde en yakın dostunuz olan evcil hayvanınızın vefatı durumunda sizlere destek olmamızı istiyorsanız tek yapmanız gereken sitemiz üzerinde bulunan telefon numarasını arayarak bize ulaşmak. Bu desteği sağlarken oldukça titiz ve özenli çalıştığımızı belirtmek isteriz. Kaybettiğiniz hayvan dostunun cenazesini alabilmemiz için bize telefon ile ulaşmanız yeterli olacaktır.

Veteriner hekimlerimizin genelgesindeki kurallara uygun olarak ölen hayvanınızın plastik bir poşet yardımı ile cenaze defin yeri olan hayvan mezarlığına getirilmesini sağlamaktayız. Böylelikle hayvanlarınızın tamamen stabil bir ortamda defin edilmesi işlemini kolaylıkla ve temiz bir şekilde sağlamış olmaktayız. Hayvan mezarlığına özel ambulans ile getirmekteyiz ve ambulansımız özel klimalı olduğu için yol boyu koku ve başka bir sıkıntı oluşmasını da önlemekteyiz. Mezar defin yerine gelince sizin için ayrılan hayvan mezar yerine defin işlemi gerçekleşmektedir. Sizin kişisel tercihinize göre mezar taşı ve mezarlığın yapılması sağlanabilmektedir. İstediğiniz mezarlık ve mezar taşı işlemini gerçekleştirmekteyiz. Granit, mozaik, mermer ve diğer tüm mezar seçeneklerinden birini seçebilirsiniz.

Bu sayede hayvan dostunuzun mezarlığının kişisel tercihlerinize ve beğeninize göre yaptırabilmiş olacaksınız. İsterseniz mezar taşına hayvan dostunuz için yazmak istediklerinizi yazdırabilirsiniz. Bunun yanı sıra granit mermerlerin üzerine isterseniz hayvan dostunuzun ölmeden önceki en sevdiğiniz fotoğraflarından birini de özel granit makineleri ile çizdirilmesini sağlayabilirsiniz. Bu sayede mezar taşına her baktığınızda sanki hala hayattaymış gibi onu görebilecek ve onunla konuşup özlem giderebileceksiniz. Sizlere tüm bu hizmetleri ve de bu hizmetlerin çok daha fazlasını sunmaktayız. Sizin anılarınız ve beğenileriniz bizim için önemlidir. Bu nedenle sunduğumuz hizmetin kalitesini son derece üst düzeyde tutup yıllara meydan okuyabilecek, tüm mevsimlerde herhangi bir hasar almadan durabilecek bir mezarlık sunmaktayız.

Hayvan mezarlığı denilince herhangi bir koku olacağını düşünmemelisiniz. Devamlı olarak ilaçlamalar ve sönmemiş kireç ile defin işlemi yapıldığı için herhangi bir koku ile karşılaşmayacaksınız. Aksine yeşillikler içerisinde ve çiçekler eşliğinde hoş bir bahçe görünümündeki hayvan mezarlığımızda hayvanınızı ile vedalaşabileceksiniz. Mezarlık içerisinde istediğiniz yeşillik ve çiçeklendirmeyi tarafımızdan talep edebilirsiniz. Sizlerin hayvan dostlarınızın mezarlıklarına her tür çiçek ve bitkilerden süslemeler yapıp bir de bu süslemelerin bakımlarını yapabilmekteyiz.

Bu sayede oldukça hoş bir görünüm elde edebilecek ve mezarlığa geldiğinizde içiniz açılacaktır. Hayvan dostunuza yapabileceğiniz en güzel destek artık sadece mezarının bakımı olarak kalacaktır. Eğer bu bakımı kendiniz yapamayacağınızı düşünüyorsanız o halde sizlere biz yardımcı olarak uzman çalışanlarımız ile periyodik olarak mezar bakımlarınızı gerçekleştirebilmekteyiz. Mezarlığa ne zaman hangi hizmetlerin yapılmasını istediğinizi bizimle paylaşabilirsiniz ve biz de size en cüzi rakamlar ile hizmetlerimizi paketler halinde sunabilmekteyiz. Sizlere en uygun hizmetleri en kaliteli ve aktif bir şekilde sunacağınızdan şüpheniz olmayacak ve değerli dostunuzu artık bize emanet edebileceksiniz. Sizlere evcil hayvan gömülme hizmetinin yanı sıra mezar bakım hizmetlerimiz ile de oldukça iyi bir hizmet vermekteyiz.

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Abone Ol
Haber