• İnfo@hayvanmezarligi.com

HAYVAN CENAZESİ NAKİL ARACI

4

Ölen hayvan cenazesi nakil işlemleriniz için sizlere en çabuk ve en hızlı olarak ulaşacak olan hayvan cenazesi nakil aracımız sayesinde nerede olursanız olun hayvan dostunuzun cenazesini alabilmekteyiz. Çok sevdiğiniz ama ayrılmak zorunda kaldığınız biricik can yoldaşınız hayvanlarınızı hayvan mezarlığına defin ettirerek içiniz rahat edebilecek. Vefat eden biricik hayat arkadaşınız olan evcil hayvanlarınız için hayvan mezarlığı kurulmuştur. Onların bu dünyada ve öldükten sonra da değer görmesini düşünenlerdenseniz bir hayvan severlik göstergesi olarak mutlaka hayvan mezarlığına defnetmelisiniz. Böylece hem diğer hayvan severlere örnek olabileceksiniz hem de can dostunuzu emin ellere bırakmanın rahatlığını yaşayabileceksiniz. Böylelikle hayvanlarınızı hemen teslim alıp herhangi bir koku veya çürüme gibi bir olumsuz durumla karşılaşmadan mezarlıktaki yerine defin işlemini başlatabilmekteyiz.

Hayvan cenazesi nakil aracımızın içerisi klimalı ve serindir. Böylelikle cenazenin herhangi bir olumsuz durumla karşılaşma ihtimali bulunmamaktadır. Hayvan cenazesi nakil aracımız ile evinize veya bulunduğunuz yere hemen gelebilmekteyiz. Özel ambulansımız ile sizlerden dostunuzun cenazesini plastik bir torba yardımı ile almaktayız.

Ve hayvan mezarlığına intikal ettikten sonra sönmemiş kireç kullanarak mezarlığa defin işlemini büyük bir özen ve titiz bir çalışma eşliğinde uzman kadromuz ve çalışanlarımız ile sağlamaktayız. Böylelikle sizler hayvan dostlarınızı bize teslim ederek onlar için çok değerli bir adım atmış olacaksınız. Onlara hem bu dünyada hem de vefatından sonra bedeninin defnedileceği bu mezarlıkta ne kadar sevgi duyduğunuzu ve ne kadar kıymetli olduklarını onlara hissettirebileceksiniz.

Mezarlığımıza defnedilen hayvan dostlarınız için nasıl bir türde mezarlık yaptırtmak istediğinize karar verebileceksiniz. Bu mezarlık türlerine göre sizlerin istediğiniz ebatlarda istediğiniz renkte ve istediğiniz materyalden üretebilmekteyiz. Böylece hayvan dostunuza en uygun mezarlığı yaptırabilecek hem de bu hizmetimize oldukça cüzi rakamlar ödeyeceksiniz. Bunun yanı sıra sizlere hayvan cenazesi nakil aracı ile başlayan hizmetimizden sonra mezar defin işlemi ve mezar yapma işlemini sunmuş oluyoruz. Bunun dışında eğer ki mezar taşına evcil hayvanınızın fotoğrafını bastırtmak gibi bir tercihiniz olacaksa biz sizlere bunun için de en doğru hizmeti sunmaktayız. Bu hizmet sayesinde hayvan dostlarınızın fotoğrafını mezar taşında her zaman görebilecek ve onu yad edebilme fırsatını bulabileceksiniz. Anılarınızın depreşebileceği ve onu karşınızda gördüğünüzde adeta yaşıyormuş gibi hissedebileceğiniz bir fotoğrafını bize verirseniz sizler için mezar taşına bu resmi bastırabilmekteyiz.

Mezar işlemleri de hallolduktan sonra biliyoruz ki her zaman mezarlığa gelip ziyaret edebilme fırsatınız olamayacak ama mezarlığınızın bakımsız olmasına da yüreğiniz dayanmayacak. Bunu bildiğimiz için sizlere en uygun fiyat garantisi ve paket hizmetlerimiz ile mezar bakım hizmetlerini sunmaktayız. Çiçeklendirme, budama, yeniden çiçeklendirme ve mevsimlere göre mezar düzenlemelerinin yapılması tarafımızca sunulmaktadır. Böylelikle hayvan dostunuza aynen sizin gösterdiğiniz özeni, ilgiyi, alaka ve şefkati gösterebileceğimiz konusunda müsterih olabilirsiniz.

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Abone Ol
Haber