• İnfo@hayvanmezarligi.com

Evcil Hayvan Nakil Tabutu

21

Evcil hayvan mezarlığı nakil işlemleri esnasında ihtiyaç duyulan her türlü donanımın mevcut olduğu İstanbul hayvan mezarlığı olarak bu konuda hayvan severlerin sıkıntılarına getirdiği çözüm yolları ile gerçekten Türkiye’de bu konuda ilklere imza atıyor. Hizmetlerimizde çalışmalarımız müşteri memnuniyeti odaklı olup onlar için defin ve mezarlık satın alma işlemlerini kolaylaştırıyoruz. Hayvanınızı defin yerine götürmek için tam teçhizatlı cenaze araçları ve evcil hayvan nakil tabutu hizmetlerimiz vardır. Ambulans veya cenaze araçları çok uygun fiyatlarla müşterilerimiz hizmetine sunulmaktadır. Başlarda bazılarını güldüren bazılarına da belki alay malzemesi olan hayvan mezarlıkları konusu gerçekten tüm dünyada gelişmiş ülkelerde önem verilen ciddi bir konu olup ülkemizde de bu konuda hayli olumlu eleştiriler alınmaktadır. Özellikle hayvan severler ve evinde hayatının büyük kısmını kedileri, köpekleri, kuşları veya sevdiği hayvanlarla geçirenler için gerçekten son derece sevindirici bir gelişme olarak değerlendirilebilir.

Önceleri ölen hayvanlar çöp bidonlarına bırakılır veya çok uzak boş arazilere kurda kuşa yem olarak bırakılırdı. Ancak şimdilerde sizin için değerli olan bu canlılara öldükten sonra da hak ettiği değeri ona özel bir mezar satın alarak gösterebilirsiniz. Evcil hayvan mezarlığı olarak hizmet verirken bu konuda çevre ve insan sağlığı açısından gerekli olan tüm sağlık ve hijyen kurallarına uygun yasal ortamlarda hizmet veriyoruz. Hayvan mezarlığı olarak oluşturduğumuz arazi belediyeden yasal çerçevede satın alınmış her türlü hak ve tapu işlemlerinin resmi belgelerle sağlandığı bir arazidir. Bu arazinin kenarları yine belediyenin ön gördüğü şekilde 4 tarafı yüksek duvarlarla kaplı olup hem çevre hem de hayvanlar açısından güvenli bir ortam sağlanmaktadır. Mezarlık içinde defin işlemleri esnasında kesinlikle sönmemiş kireçle steril bir ortam sağlanır. Defin işleminde hayvanlarınız plastik fermuarlı torbalara konulur ve mezarın içine o şekilde gömülür. Hayvan gömü işlemlerinde veterinerin önerdiği tüm işlemler yapılır. Yakma, ilaçlama ve etrafa bulaşabilecek her türlü mikrop ve hastalık için gerekli önlemler alınır ve defin işleminden sonra da insanların hayvanlarını ziyaret etmeleri için temiz bir ortam hazırlanır.

Defin işleminden sonra ne yapılabilir? Hayvanınız için özel bir mezar taşı hazırlatabilirsiniz. Mezara çiçekler dikebilir ve sulama yapabilirsiniz. İstanbul hayvan mezarlığı olarak mezarlıkta bekçi hizmetleri ile güvenli bir ortam sağlıyoruz. Hayvanınız ölünce veya ölmeden önce de hayvan mezarı satın alma işlemi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Web sitemizde bu konudaki hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Haftanın 7 günü 24 saat online olarak hizmet verdiğimiz web sitemizden bizimle iletişime geçmeniz mümkün. Size yıllarca arkadaşlık eden evcil hayvanlarınıza son bir vefa da gösterip onu rahat bir ortamda ziyaretlerinizi yapabileceğiniz şekilde defnedebilirsiniz. 5 metre kare mezar yeri için fiyatlarımız 5000 lira olup ekstra hizmetler için uygun fiyat seçeneklerimiz vardır.

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Abone Ol
Haber