• İnfo@hayvanmezarligi.com

HAYVAN CENAZE HİZMETLERİ

20

Türkiye’de son yıllarda yaygınlaştırılmakta olan hayvan mezarlıklarının hizmet ettiği tek bir amaç bulunmaktadır. Bu amaç sevgili havyan dostlarımıza gereken değeri ve özeni göstermektir. Onlar hayatlarımızın bir parçası, bazen çok iyi bir dost bazen bir aile ferdi olarak içimizde bulunmaktadırlar. Fakat gün gelip vefat ettiklerinde de onlara yaşamları boyunca gösterilen ilgi ve alakanın da gösterilmesi gerekmektedir. Bu ilgi ve alaka neticesinde yapılabilecek en önemli görevlerden biri de hayvan cenaze hizmetleridir. Bu hizmetler tarafımızca oldukça önemli bir görev olarak algılanmaktadır. Bu nedenle her an faaliyette ve her an yardımcı olabilmek için çalışmaktayız. Hayvan cenaze hizmetlerimiz konusunda da her an daha fazla gelişmekte ve Avrupa tekniklerini uygulamaktayız. Kalite standartları eşliğinde oldukça önemli faaliyetlere imza attık ve atmaya devam etmekteyiz. Hayvan cenaze hizmetleri denilince elbette ilk akla gelen hizmet ambulans ile defin hizmetimizdir. Sizler bizi aradığınız takdirde hayvan dostunuzun cenazesini bulunduğunuz yere gelerek almaya gelmekteyiz. Sizler yoğun duygusal anlar yaşarken defin işlemleri ile bizzat biz ilgilenmekteyiz. Sizler acınızı yaşarken hayvan cenaze hizmetlerimizi sağlayarak oldukça kaliteli bir hizmet sunmaktayız. Gelip bulunduğunuz noktadan sizi ve defnedilecek cenazeyi teslim almaktayız. Bu sayede cenazenin nasıl defnedileceği, neler yapılması gerektiği konularında sizler hiç tereddüt ve soru işareti yaşamayacaksınız.

Bizler cenazenizi gelip evinizden teslim almaktayız ve plastik özel bir poşet yardımı ile dostunuzu teslim almaktayız. Bu sayede sizler de hijyenik ortamda yapılan defin işlemine bizzat tanık olabileceksiniz. Bu konu oldukça hassas bir nokta olduğu için ekibimiz oldukça dikkatli ve özenli davranmaktadır. Bizim için hayvan dostlarımızın son yolculuğu oldukça önemlidir ve bu nedenle hayvan cenaze hizmetleri için tüm gerekli çalışmaları Veteriner Hekimlerimizin bizlere sunduğu kurallar bütününe uyarak yapmaktayız. Bu hizmetler esnasında kullandığımız özel ambulansımız klimalı olup cenaze hizmeti için donatılmıştır. Sizlere stabil bir ortamda hayvan mezarlığına hayvan dostunuzun gömülmesi işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Bu nedenle Veteriner Hekimlerimizin her adımına uymakta ve verilen görevleri yerine getirmekteyiz. Cenaze hizmetlerimiz arasında teslim alma, defin işlemleri, defnetme, mezarının yapılması, mezar taşının yapılması, çiçek ekimi yapılması, periyodik bakımların yapılması ve bunlar gibi birçok hizmet sunulmaktadır.

Sizlere verdiğimiz hayvan cenaze hizmetlerimiz sayesinde sizler hiçbir sıkıntılı bir döneme girmeyeceksiniz. Sadece isteklerinizi, tercihlerinizi bize bildirmeniz yeterli olacaktır. Bunun dışında bizler aktif çalışan kadromuz ve uzman hekimlerimiz ile hayvan cenaze hizmetlerimizde oldukça başarılı bir çalışma çıkartabilmekteyiz. Bu hizmetleri sunarken sizler ile devamlı diyalog halinde olarak sizlere en önemli hizmetlerin nasıl sunulması konusunda haberleşmekteyiz. Mezar taşının seçiminden tutun da mezarlık yapımına kadar ve çiçek seçimine kadar her şey sizin istediğiniz şekilde yapılmaktadır. Hayvan cenaze hizmetlerimiz ile sizlere en yakın desteği sağlamakta ve her daim yanınızda olmaktayız.

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Abone Ol
Haber