• İnfo@hayvanmezarligi.com

HAYVAN MEZARI BİTKİ BAKIMI

5

Hayvan mezarı bitki bakımı faaliyetleriniz için bizden destek alabilmektesiniz. Mezarlarınızın bitkilerinin bakımlı olabilmesi için Peyzaj konusunda uzman olan ekip arkadaşlarımızdan destek almaktayız. Onların bizleri yönlendirmesi ile hayvanlarınızın mezarları üzerinde ve etrafında bulunan pis atıkların temizlenmesi faaliyeti her daim yapılmaktadır. Bunun yanı sıra mezarlık üzerinin kış aylarında kar örtüsü ile kaplanmasından ötürü bu karların temizlenmesi faaliyetlerini de sizler için gerçekleştirmekteyiz. Karlardan etkilenen mezar mermerlerinin devamlı olarak temizlenmesi, granit ve taşının kimyasallar aracılığı ile bakımının sağlanması da tarafımızca sağlanmaktadır. Eğer mezar taşınızın üzerindeki yazıların boyası günden güne silinmiş ise sizler için bu yazıların tam ilk günkü haline getirilmesi işlemini de büyük bir özenle sağlamaktayız. Mezarın toprağının gerekli hallerde havalandırılması, canlı tutulması ve her daim bakımının yapılması gibi işlemleri gerçekleştirerek sizlere en iyi hizmeti sunmaktayız. Toprak belirli periyodik zamanlarda yenilenmeli ve değiştirilmelidir. Bunun işlemini de arzu ederseniz sizin yerinize gerçekleştirmekteyiz. Böylece her daim toprak temiz, havalandırılmış ve bitki ekmeye hazır duruma getirilmiş olacaktır.

Hayvan dostlarınızın mezarlıklarının üzerine en sevdiğiniz mevsim çiçeklerinden ekilmesini talep edebilirsiniz. Böylece sizlere mezar üzerine en güzel renk ve modellerde mevsim çiçeklerinin ekimi faaliyetini gerçekleştirebilmekteyiz. Toprağın devamlı olarak kontrolü de sağlanıp bakımlı durması konusunda bize güvenebilirsiniz. Bize bağlı çalışan peyzaj teknikerlerimiz toprağı ve mezarı inceler, uygunluk durumuna bakar ve mezarın toprağı eğer gerekiyorsa bahçıvan çalışanlarımız tarafından değiştirilir, eğer mevcut bitkiler varsa onların korunmasını sağlar, daha iyi gözükebilmeleri için gerek duyulursa ilaçlanmakları yapılır. Gübreleme işleminin ardından sulama işlemleri de sağlanmaktadır. Bunun yanı sıra eğer ki budanması gereken bitkiler varsa budanır, yabancı otlar varsa bunlar ayrıştırılır ve ayıklanır. Tüm mezar temizlik işlemleri de sona erdikten sonra mevsim çiçeklerinin dikimi işlemlerine başlanır. Çiçeklendirme işlemi esnasında eğer isterseniz çok yıllı ve yer örtücü bitkiler ile mezarın yemyeşil olmasını sağlayabiliriz. Periyodik bakımlar ile de mezarlarınızın bu görünümün her daim sağlanabilmesi için tüm özveriyi ekip olarak göstermekteyiz.

Hayvan dostlarınızın mezarlarının her zaman çiçekler içinde ve yemyeşil olmasını istiyorsanız biz sizlere bu hizmetleri en uygun fiyatlar ile sunabilmekteyiz. Ne zaman ziyarete gelmek isterseniz her geldiğinizde hayvan mezarınızın ne kadar bakımlı olduğunu görecek ve çok mutlu olacaksınız. İçiniz rahat olabilecek ve her zaman mezarın bu şekilde olduğunu bilip rahat edebileceksiniz. Hayvanlarınıza gereken özveriyi yaşamları boyunca verdiğinizden şüphemiz yok. Eğer vefatından sonra da bu özveriyi göstermek istiyorsanız o halde sizleri de hayvan mezarlığımıza bekliyoruz. Böylece hem sevimli arkadaşlarınıza gereken özen ve önemin verilebilmesi konusunda oldukça titiz bir çalışmayı izleyebileceksiniz hem de ruhen kendinizi iyi hissedebileceksiniz. Mezarlığımız 7 x 24 bekçiler ile güvendedir. Ve ziyaret saatleri içerisinde istediğiniz kadar gelebilir istediğiniz kadar ziyaret edebilirsiniz.

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Abone Ol
Haber