• İnfo@hayvanmezarligi.com

HAYVAN MEZARI MEVSİMLİK KABİR BAKIMI

9

Hayvan mezarlığına defnedilen minik dostlarımız için hayvan mezarı mevsimlik kabir bakımı işlemi yaptırmak istiyorsanız her türlü hizmeti son derece kalite standartlarında ve Avrupa kalitesinde sunmaktayız. O çok sevdiniz can dostlarınız vefat ettiğinde belki de ne yapacağınızı bilemez bir hale gelmiş olabilirsiniz. Ama merak etmeyin, sizlere en doğru ve en kaliteli yardımı sunmaktayız. Bizi aramanız yeterli olacaktır.  Sizin bulunduğunuz yere özel ve klimalı aracımız ile hemen gelmekte ve cenazeyi teslim almaktayız. Kabir defin işlemini gerçekleştirdikten sonra gerekli düzenlemeleri de gerçekleştirmekteyiz. Sizlerin istediğiniz tüm işlemleri sizin istediğiniz şekilde yerine getirebilmekteyiz. Kabir üzerine istediğiniz çiçeklerin ekimi sağlanabilmektedir. Defin işlemi sonrasında mezarlığı istediğiniz şekilde yapıp üzerlerini de istediğiniz çiçek ve bitkiler ile donatabilmekteyiz. Bu çiçeklerin ve bitkilerin bakımlarını da biz üstlenmekteyiz. Eğer isterseniz sizlere sunduğumuz paketlerden yararlanabilir ve bu paketler içerisindeki hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Sizler için en doğru ve en kaliteli çiçekleri sunarak mezarlığın üzerinin hoş bir görüntüye sahip olmasını sağlayabilmekteyiz.

Hayvan mezarı mevsimlik kabir bakımını da sizin isteğiniz doğrultusunda gerçekleştirebilmekteyiz. Bildiğiniz üzere her çiçek ve bitkinin yeşerdiği, çiçeklendiği mevsimler bulunmaktadır. Bu nedenle mevsimlere göre çiçek ekimleri ve bakımları tarafımızda sağlanabilmektedir. Mezarlarınızın üzerinde biten otların bazılar yabani bitkiler ve yabancı otlardan oluşmaktadır. Bu bitkiler hem toprağa hem de mezar üzerine dikilmiş olan diğer çiçeklere oldukça zarar vermektedir. Hayvan dostunuzun mezarının üzerinin her daim bakımlı ve çiçekli olmasını istiyorsanız bu otların çıkar çıkmaz temizlenmesini sağlamanız gerekmektedir. Eğer bu işlemleri siz yürütemeyecekseniz bize bu konuda yetki verebilmektesiniz. Biz sizin yerinize mezar üzerindeki bu otların ayrımını ve sökülmesini yapabilmekteyiz. Bu otları temizleyip bir daha çıkmamasını da sağlamaktayız. Çiçeklerin mevsimlere göre ilaçlanması, sulanması, budanması gibi işlemler de tarafımızca özen ve itina ile yürütülebilmektedir. Böylelikle her zaman mezarlığın üzerini yeşillikler içinde ve çiçekli olarak görebileceksiniz. Bu sayede hayvan dostunuza aynen yaşadığı zaman ki gibi ilgi ve şefkat göstermeye devam edebileceksiniz.

Onlara hak ettiği değeri ve fazlasını sadece yaşar iken değil aynı zamanda vefatından sonra da sağlayabilmenin huzurunu yaşayabilirsiniz. Kar yağışından sonra kabrin üzerinde bulunan karların toplanması mezarlık üzerindeki çiçeklerin düzenlenmesi de hayvan mezarı kabir bakımı işlemlerimiz arasında yer alan uygulama ve hizmetlerimiz arasında yer almaktadır. Tüm bu işlemlerimizi her mevsim yenilemekteyiz. İlkbahar öncesi çiçeklemeleri yoğunlaştırmaktayız ve ilkbaharda mezarlıkların üzerlerini çiçek bahçesi görünümüne getirebilmekteyiz. Böylelikle mezarlıklar o üzücü ve ürkütücü halleri yerine oldukça huzur verici bir tabloya ulaşabilmektedir. Yaz aylarında da özellikle toprağın kurumaması için oldukça yoğun ve sık sulama işlemi gerçekleştirmekteyiz. Bu sayede hayvan dostunuzun kabrinin kurumasını engellemekteyiz. Her daim bakımlı her mevsim çiçekli bir hayvan kabrine sahip olabilmek için bizimle görüşebilirsiniz. Sizlere ne kaliteli ve uygun fiyatlı hizmetleri sunmaktayız.

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Abone Ol
Haber