• İnfo@hayvanmezarligi.com

HAYVAN MEZARI ÜSTÜ BİTKİ VE ÇİÇEK DİKİMİ

10

Bakımsız evcil hayvan mezarlıklarınızın üstü yeşil ve rengarenk bitki ve çiçeklerle dolsun ister misiniz? Hayvan dostlarınızı vefatından itibaren en özel şekilde ağırlamaktayız. Defin işlemleri bittikten sonra mezarlığının yapımı işine geçmekteyiz. Bu noktada sizin istediğiniz malzemeden oluşan mezar ve mezar taşının yapılmasını takiben sizin istediğiniz yazıların yazılması ve tercihen resim koymak istiyorsanız bize vereceğiniz bir resmini bastırabiliyoruz. Böylelikle sevimli dostunuzu her zaman yaşatabilmiş olacaksınız. Mezarlık üzerine sizin tercih ettiğiniz bitki ve çiçeklerin dikimi işlemini gerçekleştiriyoruz. Hayvan mezarı üstü bitki ve çiçek dikimi işlemlerinizi büyük bir özen ve itina ile gerçekleştiriyoruz. Mevsimine uygun olarak dikilmesi önerilen bitki ve çiçeklerin takdirini sizlere bırakıyoruz. Daha sonrasında eğer siz ziyarete ve mezar bakımına gelemiyorsanız sizlere bu hizmeti sunuyoruz ve bakım işlemlerini üstlenebiliyoruz.

Böylelikle her zaman dostunuzun mezarının yeşil ve çiçekli olabilmesini sağlayabiliyoruz. Mezarlıkların üzeri özellikle de kış aylarında bakıma ihtiyacı olmaktadır. Bu bakımı en başta kar yağışları esnasında yapmaktayız. Mezarın üzerinin kar ile kaplı olması durumunda bu karlar temizlenmekte ve üzerindeki çiçeklerin bakımı sağlanabilmektedir. Mezar üzerinde mevcut halde bulunan çiçeklerin sulanması, bakılması gibi işlemler gerekli anlarda devamlı olarak tekrarlanmaktadır. Mezarlık üzerindeki yabani otlar her daim temizlenmektedir. Bu yabancı ve yabani otlar her zaman temizlenmeli ve toprağın havadar olabilmesi sağlanabilmektedir. Hayvan dostlarınızı ziyarete geldiğinizde her mevsim yeşillikler ve çiçekler ile karşılaşabileceksiniz. Çünkü devamlı olarak hayvan mezarınızın üzeri temizlenmektedir. Özellikle de yabani otların her daim temizleniyor olması hem diğer bitkilerin gücünü almasını engellemekte hem de kötü görüntüyü engellemektedir. Hayvan dostlarınızın mezarının her türlü bakımı yapılmaktadır.

Özellikle de mezarın toprağı devamlı olarak çapalanarak havalandırılmaktadır. Böylelikle kuruyup çökmesi de engellenmektedir. Eğer ki toprak kurudu ise ve gerektiği düşünülüyor ise mutlaka toprakta değişiklik yoluna gidilmektedir. Böylelikle hem taze bir toprak hem de çok daha bitki ve çiçeğin tutabileceği bir toprak elde edilmiş olacaktır. Mezarların sulama işlemlerine gelince, hayvan mezar üstü gerektiği her zaman sulanmaktadır. Bu sulama işlemleri bizim tarafımızdan ilgi ve şefkat ile yapılmaktadır. Bunun yanı sıra başka hayvan severler de kendi hayvan dostlarını ziyarete geldiğinde diğer mezarlara da su dökebilmektedirler. Veya sizler ziyarete geldiğinizde hayvan dostunuzun mezarına su dökebileceksiniz. Hayvan mezarı üstü bitki ve çiçek dikimi her daim diri, canlı ve göz alıcı olacaktır. Renk renk çiçekler, farklı bitkiler diktirebilir ve devamlı bakımını bizden talep edebilirsiniz. Sizlere ve can dostlarınıza bu hizmetleri sunarken oldukça bilinçli ve aktif çalışanlarımız ile her daim hizmet sunmaktayız. Hayvan mezarlarınızı ziyarete gelemeyecekseniz ve içiniz rahat etmiyorsa sizlere biz bu hizmeti oldukça cüzi rakamlar ile sunmaktayız. Bu hizmetlerimi çeşitli paketler olarak sizlere sunabilmekteyiz. Kendi istediğiniz ve ihtiyaç duyduğunuz hizmetleri satın alabilir hayvan dostlarınızın mezarlarının her daim bakımlı olabilmesini sağlayabilirsiniz.

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Abone Ol
Haber