• İnfo@hayvanmezarligi.com

HAYVAN MEZARI ONARIM HİZMETLERİ

0_8cdd9_d168a11d_L

Mezarların sararması ve kirlenmesi konusunda da çeşitli kimyasallar ile temizlenip cilalanması konusunda oldukça titizlik gerektiren çalışmaları sizler için sunmaktayız. Bu kimyasallar tamamen mermerlerin bileşenlerinin yapılarına göre ayarlanmaktadır ve kesinlikle mezara bir zarar vermeden aksine güzelleşebilmelerini sağlamaktadır. Böylelikle mezarınızın her daim ilk günkü gibi olabilecek ve her zaman yeni gibi durabilecek. Bu sayede dostunuz ile yaşadığınız anıları da mezarını da canlı tutabileceksiniz. Bunun yanı sıra hayvan mezarı onarım hizmetlerimizin kış aylarında da oldukça verimli bir çalışma ile yapıldığını tarafınıza bildirmek isteriz. Kar yağışı sonucu mezarlıkların üzerlerinin kar ile kaplanması sizi korkutmasın. Görevli çalışanlarımız bu karları mezarlarınızın üzerinden toplamaktadır. Bunun yanı sıra mezar onarım hizmetleri olarak toprağın her daim yenilenmesi faaliyetini de etkin ve aktif olarak yürütmekteyiz. Bu sayede toprağın çökmesi, kuruması, çiçeklerin ölmesi, yabani otların büyümesi de tarafımızca engellenmiş olacaktır. Hayvan mezarı onarım hizmetlerimiz için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Can dostunuz ile ayrıldıktan sonra mezarlık işlemleri ile ilgili çalışmaların yapılması işlemleri başlamaktadır. Hayvan dostunuzun mezar yerinin belirlenmesinin ardından sizin talep ve isteğinize göre mezarlık yapılmaktadır. Bu mezarlık oldukça titizlikle seçilip özenerek yapılmaktadır. Sizin isteğinize göre; mermer, granit, taş, mozaik ve bunun gibi sizin tüm tercihlerinize göre şekillenecek olan mezarlıklar tarafımızca yapılabilmektedir. Eğer isterseniz hayvan arkadaşınızın mezar taşına yüreğinizden geçenleri de yazdırabilirsiniz. Hatta ve hatta dostunuzun bir fotoğrafını çözünürlüğü yüksek bir şekilde bize verebilirsiniz. Böylelikle granit mermer seçeneğini tercih ederek hayvan dostunuzun resmini de mezar taşına bastırabilecek ve her ziyaretinizde bu resim size eşlik edebilecektir. Bu ve bunun gibi birçok özelliğe sahip mezarlarımızdan yararlanabilirsiniz. Ayrıca biliyorsunuz ki mezarlıklar farklı hava koşullarında değişik tepkimeler gösterebilmektedir.

Genel olarak da en fazla görülen konu yazıların içerisindeki boyaların silinmesi, mezarların zarar görmesi, toprakların çökmesi, mezar mermerlerinin çatlaması ve mermerlerin sararması gibi çeşitli tepkimelere uğramaktadır. Bunların önlenebilmesi veyahut tamir edilebilmesi için tüm gerekli çalışmalarımızı sizler için gerçekleştirebilmekteyiz. Hayvan dostlarınızın mezarlığına çok sık uğrayamamanız ve bu işlerle de uğraşmanızın zor olacağını bildiğimiz için sizlere bu hizmeti alanlarında uzman çalışma ekibimiz ile sizlere sunmaktayız. Mezarlarınızın temizlenmesi, tamir edilip onarılması, periyodik bakımlarının yapılması, çiçeklendirilmesi, topraklarının değiştirilmesi ve bunlar gibi nice hayvan mezarı onarım hizmetlerini siz sevgili hayvan sever dostlarımıza sunmaktayız. Biliyoruz ki kaybettiğiniz hayvan dostunuzun her daim en iyi şartlarda yaşaması için çabaladınız, uğraştınız ve vefatı sonrasında da onu el üstünde tutabilecek, devamlı bakımının yapılabileceği bir muamele görmesini isteyeceksiniz. O halde sizlere tam da istediğiniz bu hizmeti sunabileceğimiz konusunda gönlünüzü ferah tutabilirsiniz. Mezar taşındaki yazıların silinmesi sonucu bu yazıların tekrar boyanması faaliyetini gerçekleştirebilmekteyiz. Böylece mezarı ilk gün yaptırdığınız gibi canlı yazılar ile görebileceksiniz.

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Abone Ol
Haber