• İnfo@hayvanmezarligi.com

KOMPLE GRANİT HAYVAN MEZARI YAPIMI

3

Eğer siz de can dostunuz olan evcil hayvanınızı kaybettiyseniz onlar için düşünülmüş ve tasarlanmış olan hayvan mezarlığımıza defnedilmesini sağlayabilirsiniz. Hayvan dostlarınızın mezarlığını yaparken öncelik olarak temelinin güzel yapılmasının gerekliliğidir. Granit mezarlar hem çok sağlam hem de çok gösterişli bir mezar türüdür. Fakat eğer sağlam temelli yapılmaz ise ağır bir malzemeden üretildiği için yan yatma riski oluşmaktadır. Biz sizler ve sevgili dostunuzun mezarı için oldukça sağlam temelli granit hayvan mezarı yapımını sağlayabilmekteyiz. Granit mezarı yaparken çimento ve diğer tüm malzemeleri hakkını vererek kullanabilmekteyiz. Bunun yanı sıra mezar taşı yaptırırken de oldukça dikkatli olunmalıdır. Bu nedenle güvenilir mezar ustalarımız ve uzman granitçilerimiz sayesinde sizlere hem kaliteli hem güzel görünümlü bir hayvan mezarı olanağı sağlayabilmekteyiz. Böylelikle hayvan dostunuz için hem çok kaliteli bir mezar yaptırmış olacaksınız hem de kaliteyi ucuza almış olacaksınız.

Granit hayvan mezarı yapımında kullanılan mermer, normal bir mermerin en az 3 katı daha serttir ve dayanıklılığı da oldukça fazladır. Granit mermerin kalitesinin yanı sıra fiyatı oldukça uygundur. Sadece belirli bir kısmının granit olması size fayda sağlamayacaktır. Eğer mezarın tüm hava şartlarına uygun olmasını, yıllara meydan okumasını istiyorsanız o halde komple granit hayvan mezarı yapımını tercih etmelisiniz. Böylelikle mezar bakımı açısından uzun süre bakım yaptırtmanıza gerek kalmayacaktır. Granit mezarlar hem yazın kavurucu sıcağına hem de kışın dondurucu soğuğuna karşı oldukça kuvvetli bir mezar yapımıdır. Mezarlıkların korunması gereken en önemli unsurlar zaten yaz ve kış hava durumlarıdır ve granit mermerler sayesinde bu korunma gerçekleşmektedir. Çünkü normal bir mezar yapımı ucuz gibi görünse de devamlı olarak bakımı yapılması gereken, tamiratı daha pahalıya patlayan bir yapıdır. Bu nedenle eğer komple granit hayvan mezarı yapımını bizlere yaptırırsanız hem kaliteli hem de dayanıklı bir mezara sahip olmuş olacaksınız. Sizlere bu konuda kalite esasında garanti vermekteyiz. Bir kez yaptıracak ve yıllara karşı meydan okuyan granit bir mezara kavuşmuş olacaksınız.

Ayrıca granit mezarın bir başka özelliği daha bulunmaktadır. O çok sevdiğiniz hayat arkadaşınızın, can dostunuzun kaybını en aza indirgeyebilmek için hayvan dostunuzun resmini granit mezara işleyebileceksiniz. Böylece onun en sevdiğiniz fotoğrafını mezar taşında görebilecek ve her daim onu anabilmenin verdiği ferahlığı hissedebileceksiniz. Bunun yanı sıra granit mermerden yapılan mezarın temizliği de oldukça kolay olacaktır. Diğer mezarlar gibi mevsimsel tepkimeler nedeniyle oluşan çatlaklar, sararmalar yaşanmayacak. Sapasağlam ve ilk günkü gibi duracak olan granit mezar için cilalama yaptırabilirsiniz. Bu cilalama mermerin özel yapısına uygun olarak kullanılmaktadır ve asla zarar vermemektedir. Böylelikle mezarınız ilk günkü gibi yepyeni olabilecek ve uzun yıllar da bu görünümünü oldukça koruyabileceksiniz. Sizlere komple granit hayvan mezarı yapımı konusunda destek olabilmekteyiz.

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Abone Ol
Haber