• İnfo@hayvanmezarligi.com

İLLER ARASI CENAZE NAKLİ HİZMETİ

İLLER ARASI CENAZE NAKLİ HİZMETİ

Hayvan mezarlıkları henüz her ilde olmadığından dolayı sizler başka şehirde yaşıyor ve hayvan dostunuzun defin işlemlerinizi gerçekleştirmek istiyorsanız sizlere iller arası cenaze nakli hizmetini vermekteyiz. Böylelikle siz hangi şehirde olursanız olun hayvan mezarlığımıza can dostunuzun cenazesini defnedebilmekteyiz. Siz de bu ayrıcalıktan faydalanmak isteyeceksiniz. Çünkü en değer verdiğiniz, hayvan dostunuzu kaybettiniz ve onun için güzel bir mezar düşünüyor olabilirsiniz. O halde sizlere en iyi hizmeti en doğru işlemleri ve kaliteli mezarları sizlere sunmakta olduğumuzu bilgilerinize sunmaktayız. Mezarlığımızdan hangi şehirde olursanız olun faydalanabilirsiniz. İller arası cenaze nakli hizmetimizden yararlanarak hayvan dostunuzun mezarlığımıza getirilmesi sağlanabilmektedir. Böylelikle sizler de bu hizmetten mağdur kalmayacak ve kullanabileceksiniz.

Siz kendi şehrinizden İstanbul’a mezarlığa ziyarete her zaman gelemeyebilirsiniz. Gerek iş gerek okul gerek hastalık gerekse özel durumlardan dolayı mutlaka bir özrünüz olacak ve çok sık mezarlığa gelemeyeceksiniz. İller arası cenaze hizmetimizin yanı sıra mezarlık için bakım hizmetlerimiz de bulunmaktadır. Siz gelemiyor olabilirsiniz ama bizler sizin hayvan dostunuza olan ilgi ve alakanızı büyük bir şefkat ve özenle gösterebilmekteyiz. Böylelikle gelemeseniz bile, farklı ilde olsanız bile hayvan dostunuza oldukça özen göstereceğimizi bilmelisiniz. Hayvanlara karşı olan sevgimiz ve cenazelerine olan saygımızdan ötürü her türlü mezar hizmetini de oldukça rutin bir şekilde sağlayabilmekteyiz. Farklı iller ve farklı yerlerde olsanız dahi her an bir eliniz üzerindeymiş gibi hissedebileceksiniz. İller arası cenaze nakli hizmetimizin yanı sıra oldukça kapsamlı mezar bakımı hizmetimiz ile de sizlerin yanınızda olmaktayız. Mezarcılık işleri ile alakalı merak ettiğiniz, danışmak istediğiniz ve sorularınız var ise bizlere irtibat telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz. Böylece farklı illerde olsak dahi sizlerin sorunlarını ve isteklerini dinleyerek çözüm öneriler getirebilmekteyiz. Hayvan cenaze ambulanslarımız ile hayvan dostunuzun cenazesini alarak mezarlıktaki defnedileceği yere kadar getirme hizmetini sunmaktayız.

Bu hizmet sayesinde hayvan dostunuzun kokması, çürümesi gibi sıkıntıları yaşamayacaksınız ve oldukça titiz bir çalışma ile gömü işleminin yapılmasını görebileceksiniz. Ambulanslarımız klimalı ve özel şartlara uygun olarak tasarlandığı için hiçbir sıkıntı yaşamayacağınızı sizlere garanti vermekteyiz. Kilometrelerce yol da arşınlasak hayvanlarınızın hayvan mezarlığımıza nakledilmesini sağlayacağız. Böylelikle sizlere en güzel hizmeti en temiz ve hızlı bir şekilde sunmakta olduğumuzun garantisini vermekteyiz. Biliyorsunuz ki hayvanlara verilen değerin arttırılması için çeşitli sosyal projeler yapılmaktadır. Bizim özel ambulans hizmetimiz de hayvanların cenazelerine verilen önemi göstererek aslında büyük bir toplumsal sosyal proje olarak ön plana çıkmaktadır. Hayvan dostlarımızın sadece yaşarken değil öldükten sonra da vefa borcu olarak gerekenin yapılmasını arzulamaktayız. Bu nedenle oldukça hassas çalışmalara imza atmaktayız. Sizlere de bu konu ile ilgili gereken tüm aşamaları yapmaktayız. Tüm adımları atarak iller arası cenaze nakli hizmetini de sizlere sunmanın gururunu yaşamaktayız.

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Abone Ol
Haber