• İnfo@hayvanmezarligi.com

İstanbul Hayvan Mezarlığı

İstanbul Hayvan Mezarlığı

Şu anda ülkemizde tek hayvan mezarlığı olarak hizmet verilen ilimiz İstanbul. İstanbul hayvan mezarlığı bu konuda tüm hayvan severlerin ve evde hayvan besleyenlerin bu sorununa çözüm getiriyor. Aslında bunu yalnızca evde hayvan besleme olarak ifade etmek yerine sabah yürüyüşlerini birlikte yaptığınız, oyunlar oynadığınız, sinirlendiğinizde sevindiğinizde duygularınızı ona anlattığınız hayvanlarınıza öldüğünde de vefanızı gösterebileceğiniz bir hizmetten bahsediyoruz. Böyle değerli canlıların öldükten sonra çöpe veya boş bir araziye terkedilmesi gerçekten hayvan severleri üzen bir durumdu. Ülkemizde böyle bir hizmetin varlığı çok bilinmese de bu konuda araştıran evcil hayvan mezarlığı konusundaki hizmetleri gördüklerinde büyük bir ilgi gösteriyor. Biz de tüm bu ihtiyaç ve talepleri göz önünde tutarak bir sistem oluşturduk. Evet, bu sistemde kesinlikle bir defin işleminde ihtiyacınız olan tüm hizmetleri veriyoruz.

Hizmetlerimiz veteriner kontrolleri dahil ambulans, tabut ve defin işlemleri ile devam etmektedir. Hayvanınız eğer bir hastalıktan dolayı öldüyse etrafta hijyen sağlamak amacı ile veterinerin önerdiği şekilde defin işlemleri yapıyoruz. Tüm cenaze defin işlemlerinde kesinlikle sönmemiş kireçle mezarı hijyenik hale getiriyoruz. Eğer kireç yerine veterinerin önerdiği yakma veya farklı evcil hayvan gömü önerileri varsa onları da profesyonel olarak uygulayabiliriz. Ambulansla evinizden veya klinikten aldığımız hayvanı kaliteli plastik poşetlere koyarak fermuarını kapatıp tabuta koyuyoruz. Hayvanınızın mezar taşını ve tabutunu seçme hakkına da sahipsiniz. Defin işlemlerinden sonra da bakım, sulama ve bekçi ile koruma hizmetlerimizde mevcuttur. Son derece uygun fiyatlarla hayvanınız için hayvan mezarlığı satın alabilirsiniz. 5 metre kare hayvan mezarı fiyatı 5000 lira olup ambulans, tabut ve ekstra talepleriniz için ekstra ücret uygulamalarımız bulunmaktadır.

Uzun yıllardır evinizi koruyan en zor anlarınızda yanınızda olan en sadık hayvan olarak bilinen köpeğiniz yaşlandı ve artık ölüm zamanı yaklaştı. Siz de ona verdiğiniz değeri onu öldükten sonra rahat edeceği bir mezara defnederek gösterebilirsiniz. Aslında bu konu gerçekten tüm hayvan severlerin sıkıntı yaşadığı bir konudur. Hayatları için değerli canlıları öldükten sonra çöpe atmak insanın içini gerçekten çok acıtmaktadır. Ancak İstanbul hayvan mezarlığı olarak biz bu soruna çok güzel bir çözüm getirdik. Kuş, kedi, köpek kısacası hayvanınızın türü ne olursa olsun hayvan mezarlığı olarak hizmet veren firmamızdan çok uygun fiyatlarla sunduğumuz mezarlık satın alma işlemi için başvurabilirsiniz. Hizmetlerimiz online olarak web sitemizden sunulmaktadır. Siz bize talep ve ihtiyacınızı söyleyin biz sorunu çözelim. Tamamı ile belediyeden izinli olarak alınan arazilerde yasal ve tapulu evcil hayvan mezarlığı satın alma işlemi yapılmaktadır. Web sitemizden günün istediğiniz saatinde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hatta daha sonra kullanmak üzere şimdiden hayvanınız için istediğiniz mezarı satın alarak öldükten sonra rahat edeceği ve ziyaret edeceğiniz yeri belirleyebilirsiniz.

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Abone Ol
Haber