• İnfo@hayvanmezarligi.com

MEZAR DÜZENLİ SULAMA

24

Mezarlığa defin işlemi gerçekleştikten sonra ziyaretleriniz çok sık olmayabilir. Biliyoruz ki iş hayatı yoğun olanlar, yaşlılığı veya hastalığı olanlar, evi uzak veya il dışında olanlar ve bunların dışında kişisel sebepleri olanlar doğal olarak mezarlığa ziyarete çok sık gelememektedir. Uzakta da olsa, gidemese de göremese de insan geride bıraktığı sevgili hayvan dostunun mezarının temiz ve bakımlı olmasını istemektedir. Mezar düzenli sulama işlemini siz gelip periyodik olarak gerçekleştiremeyecekseniz biz sizler adına bu işlemi sürdürebilmekteyiz. Mezarlığa diktirmek istediğiniz çiçeklerin her birinin sulama günleri birbirinden farklı olmaktadır. Kimi çiçek çok su ister kimileri ise daha aralıklar ile su ister. Çiçeklerin mevsimlere göre dağılımı da oldukça farklı olmaktadır. Bu nedenle bizim eğitimli ve uzman kadromuz çiçeklerinize en değerli özeni ve düzenli sulamayı gerçekleştirebilecektir. Mezar sulama işlemi oldukça gerekli ve her daim düzenli bir şekilde yapılması gereken bir faaliyettir.

Hayvan dostunuzun mezarını bırakıp evinize döndüğünüzde biz sizin yerinize düzenli sulama işlemlerinizi yürütmekteyiz. Hayvan mezarlarınız içtiğiniz çiçeklerin sulama şekillerini, budama işlemlerini sizlere en kaliteli hizmet standartları çerçevesinde sunmaktayız. Mezarlık alanları içerisinde bulunan her türlü bitkinin ve fidanların da düzenli olarak sulamalarını yapmaktayız. Eğer sizin özel olarak ekmek istediğiniz bir bitki varsa bu konuda da sizlere destek olabilmekteyiz. Mezarların düzenli sulanması sayesinde mezar toprağının kuruması önlenmektedir. Çünkü kuruyan toprakların çatlama olasılığı oldukça fazladır. Toprak çatladığı takdirde çökme sorunları yaşanmaktadır. Bu sorunların yaşanmaması için de sizlerin hayvan dostlarınızın mezarlarına düzenli sulama yapmaktayız. Sadece çiçek bakımları için değil toprağın da hava alabilmesi, canlı kalabilmesi için bu sulama faaliyetlerini yapmaktayız. Böylelikle devamlı olarak toprağın beslenebilmesini de sağlamaktayız. Toprağın sıkı olmasını ve her daim diri olmasını mezarın düzenli sulanması ile gerçekleştirebilmekteyiz. Böylece diktiğiniz veya bize diktirdiğiniz çiçekler oldukça sağlam olacak, daha dinç olacaktır.

Böylece hayvan dostlarınızın mezarı her daim canlı olacaktır. Sulama işlemi her bitkinin ihtiyaç duyduğu bir faaliyettir ve özellikle de hayvan mezarları için olmazsa olmaz bir işlemdir. Sizler de çok sevgili can dostlarınızın mezarlarına diktiğiniz veyahut diktirdiğiniz çiçeklerin ve bitkilerin her daim canlı olmasını istiyorsanız o halde sizler de sulama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Hayvan mezarlarının özellikle de yaz aylarında sulamaya oldukça ihtiyaçları bulunmaktadır. Yaz sıcaklığı ve kuraklığı nedeni ile direkt olarak güneş ile temas halinde olan mezarların üzerlerindeki çiçeklerin sulanması işlemleri büyük önem kazanmaktadır. Dikilen çiçeklerin yaz sıcağında kuruyup kalmamaları için özel bakımları sağlanmaktadır. Özellikle de düzenli sulama ile çiçeklerin en büyük ihtiyacını karşılamış olmaktayız. Sizlere hayvan dostlarınızın mezarlarını düzenli olarak sulamak için hizmet vermekteyiz. Sizler de bu ve bunun gibi mezar bakım hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız o halde mutlaka bizimle irtibata geçmelisiniz.

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Abone Ol
Haber