• İnfo@hayvanmezarligi.com

İstanbul Köpek Mezarlığı

İstanbul Köpek Mezarlığı

Ölen köpeğinizi nereye gömeceğiniz konusunda kararsız mı kalıyorsunuz? Sürekli olarak mezar aramak yada evcil hayvanınızı yakmak zorunda kalıyorsanız İstanbul köpek mezarlığı hizmetimiz tam size göre. İstanbul köpek mezarlığı olarak ölen tüm hayvanlarınız için geniş bir arazide hayvan mezarlığı satın alma ve defin işlemleri hizmetleri veriyoruz. Ülkemizde ölen evcil hayvanların çöpe atılması veya boş arazilere terkedilmesi hem hayvan severleri hem de hayatının önemli kısmını kedisi, köpeği ve kuşuyla birlikte geçirenler için ömürlerinin sonlarına kadar onları ziyaret edecekleri İstanbul hayvan mezarlığı ülkemizdeki ilk ve tek profesyonel hizmet veren firmadır. Tüm işlemler belediyeden izinli olarak yapılıp satın aldığınız mezarlık yalnızca sizin hayvanınıza ait tapulu yer olacaktır. Ayrıca hizmetlerimiz bununla sınırlı olmayıp veteriner, ambulans ve defin işlemleri sonrası hizmetlerimiz de bulunmaktadır. Tüm gelişmiş dünya ülkelerinde evcil hayvan mezarlıkları vardır. Kayıtlı olan tüm hayvanlar bu mezarlıklara gömülür. Sahipleri istedikleri mezar taşını tercih edebilir, üzerinde yazı, heykel veya resim simgelerini kullanarak daha sevimli bir mezar oluşturabilir. Hizmetlerimizde nakil işlemlerinde kullanılacak tabutlarımızda bulunmaktadır. Özellikle defin işlemi esnasında tüm hijyen ve sağlık kuralları veterinerin önerdiği şekillerde yapılır. Hayvan yakma alanlarında bulaşıcı hastalığı olan köpek ve diğer hayvan türleri için yakma eylemi yapılır ve hayvanın külleri özel tabutlarla mezarlığa konulur.

Defin işlemi esnasında en kaliteli plastikten yapılan özel fermuarlı poşetler kullanılır. Özellikle sönmemiş kireç tüm hayvan mezarlarında kullanılır. İstanbul hayvan mezarlığı kenarları duvarlarla kapatılarak bekçi korumasında güvenliği sağlanarak hizmetlerine devam etmektedir. Sadık hayvan olarak bilinen yıllarca evimizi ve bizleri tehlikelere karşı koruyan köpekler için mezarlık satın alma işlemi için İstanbul köpek mezarlığı olarak profesyonel olarak hizmet veren firmamızı arayabilirsiniz. Hatta isterseniz köpeğiniz için yeri şimdiden satın alıp ilerisi için işlemleri hazır hale getirebilirsiniz. Belediyede kayıtlı olan evcil hayvanlar için köpek mezarlıkları hizmeti veren firmamıza web sitemizden online olarak başvurabilirsiniz.

Hayvan severlerin gerçekten çok sevindiği bu projede amacımız Türkiye’nin her yerinde evcil hayvan mezarlığı hizmetleri ile tüm hayvan severlerin ve bu konuda mağdur olanların taleplerine yetişmektir. Ölen hayvanlarınızı artık çöpe atmayacağınız son derece önemli bu proje ülkemizde memnuniyetle karşılanan bir projedir. Yaşlanmış ve ölmek üzere olan, hastalanan, kazada ölen tüm evcil hayvanlarınız için mezar satın alabilirsiniz. İstanbul köpek mezarlığı 5 metre kare mezar yeri için sizlere 5000 lira gibi uygun bir fiyatla hayvan mezarlığı satın alma olanağı sunmaktadır.

Evden ambulansla alınan hayvanlarınız defin yerine getirilir ve veteriner kontrollerinden sonra gerekli işlemler gerçekleştirilir. Artık evinizin bir ferdi gibi olan ve ölümü sizleri ve çocuklarınızı üzüntüye boğan hayvanlarınıza yakın olmak için bahçe aramanıza ve bundan da kötüsü çöp konteyner aramanıza gerek yok. Artık onunda rahat uyuyacağı bir mekânı olacak ve siz istediğiniz zaman onun ziyaretine gidip özlem giderip onunla dertleşebileceksiniz. Mezarını sulayıp çiçekler dikebileceksiniz.

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Abone Ol
Haber