• İnfo@hayvanmezarligi.com

MEZARLIK DÜZENLİ BAKIM HİZMETLERİ

MEZARLIK DÜZENLİ BAKIM HİZMETLERİ

Hayvanlarınızı defnettiğiniz ve özenerek yaptırdığınız mezarlığın oldukça bakımlı ve her daim yeni gibi görünmesini istiyorsanız mezarlık düzenli bakım hizmeti paketlerimizden yararlanabilirsiniz. Bu hizmetlerimiz içerisinde öncelikle mezar toprağının düzenli olarak sulanması hizmeti yer almaktadır. Mezarlık düzenli bakım hizmetleri denildiğinde elbette ilk akla gelen hizmet toprağın sulanması ve üzerindeki bitkilerin ve çiçeklerin bakımının yapılmasıdır. Toprağın düzenli olarak sulanması en önemli bakım hizmeti olduğu için sizlere bu konuda detaylı bir hizmet vermekteyiz. Toprağın kuruması, çatlaması, çökmesi gibi olumsuz durumların önlenmesini sağlamaktayız. Toprağa ektiğiniz veya ektirdiğiniz çiçeklerin her zaman canlı ve bakımlı olabilmesi için düzenli sulama hizmetimizi sizler adına yerine getirmekteyiz. Bunun dışında düzenli bakım hizmetlerimiz arasında kuşkusuz ki çiçek ekimi dikimi işlemleri de yer almaktadır. Bu işlemler esnasında çiçekleri ister siz seçin ister bize bırakın hangi tür isterseniz isteyin çiçeklerinizin bakımlarını sizin adınıza yürütmekteyiz. Hayvan mezarlık düzenli bakım hizmetlerini yaparken oldukça profesyonel çalışmalar yapmakta olduğumuzu unutmayınız. Peyzaj mimarlarımız ve bahçıvanlarımız sayesinde oldukça titiz bir çalışma yürütmekteyiz. Böylelikle sizlere en uygun hizmeti en kaliteli ve en düşük fiyatlar ile sunmaktayız.

Düzenli bakımlı bir hayvan mezarına sahip olmak istiyorsanız sizlere izleyeceğimiz her adım hakkında bilgi vermek isteriz. Hayvan dostunuzun mezarı üzerinde çıkan yabani otlar ve yabancı otların temizlenmesi sağlanmaktadır. Böylelikle bu otlar verimsiz hale gelmesini engelleyecektir. Hem bitkilerin canlı olması sağlanabilecek hem de toprağın çökmesi önlenmiş olacaktır. Sizler mezarlığa gelemeseniz dahi sizler adına mezarlık bakım hizmetlerinin hepsini yerine getirebilmekteyiz. Bakım çalışanlarımız çiçekler ve toprak dışında da düzenli bakım yapmaktadır. Rüzgar veya çeşitli nedenler ile mezarın üzerine gelen atıkların toplanması, mezar taşının düzenli periyotlar ile temizlenmesi, mezarlığın maddesine uygun temizlik işlemlerinin gerçekleştirilmesi gibi faaliyetleri de takım olarak sağlamaktayız. Mezarın hammaddesine göre her türlü bakım çalışmalarını yerine getirmekteyiz. Böylelikle sizlere her an bakımlı ve temiz bir mezar sunmaktayız. Hayvan dostunuzun mezar taşının üzerine yazdırdığınız yazıların silinmiş olması durumunda bu yazıların rötuşlar ile yenilenmesi sağlanmaktadır. Mezar taşının ilk günkü yeniliğe kavuşabilmesi ekibimiz tarafından titiz bir çalışma ile sağlanabilmiş olacaktır. Eğer yazılar okunmaz hale gelmişse bile ilk günkü görünüme kavuşabilmesi sağlanmaktadır.

Bunun yanı sıra sararan ve kirlenen mezarlıkların temizlenmesi de tarafımızca nitelikli personelimiz ile kimyasal maddeler kullanılarak sağlanmaktadır. Bu maddeler ile mezar aynı zamanda cilalanmakta ve ışıl ışıl bir görünüm almaktadır. Hayvan dostunuzun son yolculuğunda sizler de son vazifenizi yapmış olacaksınız ve devamlı olarak bakımı sağlandığı için son derece içiniz rahat olacaktır. Sizler bu görevlerinizi yerine getirirken eğer zorlanırsanız bu konuda içinizi ferah tutun ve bize güvenin. Biz uzmanlaşmış kadromuz sayesinde mezar düzenli bakım hizmetleriniz siz değerli hayvan sever dostlarımıza sunmaktayız.

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Abone Ol
Haber