• İnfo@hayvanmezarligi.com

MEZAR TEMİZLİĞİ

15

Hayvan mezarlığı tamamen çevreye zararsız bir mezarlıktır. Hayvan dostlarınızın cenazesi evinizden ambulans ile steril olarak alınmakta ve veterinerlerimiz tarafından verilen bilgiler ışığında defnedilmektedir. Sönmemiş kireç kullanılarak herhangi bir çevreye zarar konusunun önüne geçilmektedir. Bunun yanı sıra hayvan mezarlığımız oldukça hijyeniktir. Her an bakım ve temizlik uygulanmaktadır. Mezar temizliği için hizmet almak istediğinizde hem çok cüzi rakamlar ödeyeceksiniz hem de hayvan dostlarınızın ebedi hayatlarını geçirecekleri bu mezarlıkta güzel bir mekana sahip olmalarını sağlayabileceksiniz. Özellikle de eğer mezarlığa çok sık ziyarete gelemeyecek durumdaysanız hiç kendinizi bu konuda sıkıntıya sokmanıza gerek yoktur. Sizlere sunduğumuz paketler ile istediğiniz mezar bakım ve mezar temizlik hizmetlerini satın alabilirsiniz. Hayvan dostlarınızın mezar temizliğini titiz ve itinalı bir şekilde gerçekleştirebileceğimizden emin olabilirsiniz. Böylelikle siz her nerede olursanız olun sevimli dostunuza her daim hizmet vermekte olduğumuzu bilin ve içiniz rahat etsin. Hayvan dostunuzu mezarlığımıza gömdükten sonra aklınız geride kalmasın ve gönül rahatlığı ile bize teslim edin. Mezar temizliği konusunda her türlü hizmeti sunmaktayız.

Mezarlığı hangi maddeden yaptırdıysanız ( granit, mermer vs) tüm bu maddeler için bakım malzemelerimiz mevcuttur. Hangi kimyasal madde gerekiyorsa mezar taşı bu şekilde parlatılacaktır. Eğer mezar taşının üzerindeki yazıların silinmesi gibi bir durum ile karşılaşılırsa yeniden boyanması sağlanabilecektir. Özellikle de kış ayları yaklaştığı zaman mezar temizliği yapılmakta ve mezar mermerlerinin koruyucu cilaları yapılmaktadır. Böylelikle kötü hava şartlarına karşı sevgili dostlarınızın mezarlıklarını koruyabileceksiniz. Mezar temizliği açısından en önemli unsurlardan biri de kuşkusuz ki mezar toprağının kabartılması ve havalandırması işlemidir. Sizin isteğiniz ve talebiniz doğrultusunda bu bakım hizmetini size uygun fiyatlar ile sunmaktayız. Eğer mezarın toprağı ile alakalı yeni toprak eklenmesi, var olan toprağın çıkartılması ve yeni toprak dökülmesi gibi işlemler yapılması gerekiyorsa bu hizmeti de sizlere sunmaktayız.

Bunun yanı sıra mezarlarınızın temizliği için bitkiler konusunda da sizlere en iyi hizmeti sunmaktayız. Mezarlıklarınızın üzerinde ektiğiniz bitkiler var ise siz yokken bu bitkilerin, çiçeklerin titizlik ile bakımı yapılmakta ve temizliği sağlanmaktadır. Siz gelemeseniz de hayvan arkadaşlarınızı mezar temizliği ile alakadar olan alanında uzman kişilerce mezarlığımızda hizmet vermekteyiz. Hangi mevsimde olunursa o mevsime uygun olan çiçeklerin ekimi ve bakımı ile temizliği yapılmaktadır. Sizin isteğiniz ve beğeniniz çerçevesinde mezar süslenecek ve budanacaktır. Mezarlıklar devamlı olarak sulanmakta ve ihtiyaç halinde budanmaktadır. Hayvan dostlarınızın mezarlıklarınızın üzerilerinde biten istenmeyen otların, yabancı ve yabani otların temizlenmesi ve bu otların bir daha çıkmasının engellenmesi de sağlanmaktadır. Bunun yanı sıra sizlere sunduğumuz mezar temizliği ile alakalı hizmetimiz içerisinde mezarlığın çevresinin de devamlı temiz tutulması hizmetimiz yer almaktadır. Sizler ziyarete geldiğinizde hem temiz hem steril bir ortamda dostlarınız ile ziyaretinizi tamamlayabileceksiniz.

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Abone Ol
Haber