• İnfo@hayvanmezarligi.com

MEZAR BAKIM ÜCRETLERİ

16

Hayvan dostlarınız için sadece yaşadıkları süre içerisinde değil aynı zamanda vefatları durumunda da özel ilgi gösterebilirsiniz. Onlar ile geçirdiğiniz özel ve anlamlı günlerin değerini öldükten sonra da onlara yaşatarak kendi içinizi de rahatlatabileceksiniz. Sizlere hayvan mezarlığı olarak tüm imkanları sunmaktayız. Hem hayvan dostlarınızı rahatlıkla gömebilecek hem de istediğiniz zaman ziyaret edebileceksiniz. Böylelikle onları ölümsüzleştirebilecek ve değerli kılabileceksiniz. Hayvan mezar bakım ücretleri oldukça cazip imkanlar ile sizlere sunulmaktadır. Hayvan dostlarınızı gömdükten sonra çeşitli sebepler ile mezarına ziyarete gelemiyorsanız aklınız geride kalmayacak. Bizler sizin için uygun fiyatlar ile mezar bakımlarınızı yapmaktayız.

Mezar üzerine ektiğiniz çiçeklerin sulanması ve ilaçlanması, toprakların havalandırılması ve bu toprakların ihtiyaç duyulması halinde yenilenmesi, mezar taşlarının korunması, mezarlık içerisindeki çevre düzenlemelerinin ve temizliğinin her daim yapılması, 7 gün 24 saat bekçilerimiz tarafından mezarlığın korunması gibi hizmetlerimiz ile sizin ve sevgili dostunuzun yanınızda olacağız. Periyodik olarak mezar bakımızın yapılacaktır. Eğer herhangi bir hasar oluşmuş ise tamirat veya yenilenmesi işlemleri de gerçekleştirilmektedir. İş yoğunluğu, şehir dışında yaşamanız, farklı kişisel nedenleriniz nedeni ile mezarlığa çok sık ziyarete gelemiyor olabilirsiniz. Ama merak etmeyin, artık sizin kadar titizlik ile sevdiğiniz hayvan dostlarınızın mezarlarına bakım yapmaktayız. Kışın kar yağdığında kar ile kaplanan mezarlarınızın temizlenmesini, yazın kuruyan toprağın gerekli günlerde gerekli miktarlar olarak sulanması, mezar taşının okunamayacak hale geldiğinde aynı renk ile boyanması ve ilk günkü hale getirilmesi sağlanmaktadır. Hayvan dostunuzun mezarının toprağını deiştirmek, gübreleyip bitki bakımlarının yapılması sağlanmaktadır. Eğer budanması gereken bitkiler var ise bu budama hizmetini de size sunmaktayız. Yabancı otlar ve budanacak olan bitkiler itina ile hayvan mezarlarının üzerinden temizlenmektedir. Hangi mevsimin çiçeği varsa ona göre çiçeklendirilmesini talep ediyorsanız bu hizmeti de sizler için gerçekleştirmekteyiz.

Belirli zaman aralıkları ile de bakımları yapılarak her zaman canlı bir görünüm kazanmaları sağlanmaktadır. Eğer hayvan dostunuzun mezar mermerlerinin, taşının veya granitlerinin bakımını istiyorsanız maddesine uygun olan kimyasal maddeler ile yenileyebilmekteyiz. Bu ve bunun gibi tüm hizmetleri sizlere en uygun fiyat garantisi ile sunmaktayız. Sizler hayvan dostlarınıza yaşamları boyunca göz bebeğiniz gibi baktıktan sonra vefatından sonra da sizlere yardımcı olarak onlara güzel bir veda yapmanızı sağlamaktayız. Böylece aranızda yaşanılan dostluğu ebediyete kadar ölümsüzleştirebilmek sizin elinizdedir. Dostlarınız sadece yaşarken değil aynı zamanda vefat ettikten sonra da en iyi ilgi ve şefkati hak etmektedirler. Bu nedenle onları öldükten sonra da unutmadığınızı göstererek mezarlıktaki yerini almalısınız. Hem de istediğiniz zaman gelip ziyaret edebilecek ve özlem giderebileceksiniz. Böylelikle aslında içinizde onlara duyduğunuz sevgi ve ilginin bitmediğini onlara ispat edebileceksiniz. Sizlere güzel günler geçirmenizde yanınızda olan ve bunu sağlayan dostlarınıza ebediyete yolculuklarında en güzel hizmeti sunmalısınız.

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Abone Ol
Haber