• İnfo@hayvanmezarligi.com

Evcil Hayvan Özel Cenaze Hizmetleri

1

Evlerinizde beslediğiniz evcil hayvanlarınızı öldükten sonra da rahat ettirmek ve onları sürekli ziyaret etmek için bir mezar satın alabilirsiniz. Bugüne kadar daha çok ölen hayvanlar çöplüklere atılıyordu ve insanlar hayatlarının büyük bir bölümünü geçirdikleri ve neredeyse evlerinin önemli bir bireyi olarak yaşamlarını devam ettirdikleri canlılara karşı özel bir cenaze ile son vazifelerini yerine getirebilirler. İstanbul cenaze mezarlığı hizmetlerinde hayvan severler için oluşturduğumuz bu platformda cenaze hizmetleri, mezarlık, ambulans ve veterinerlik hizmetleri de veriyoruz. Ölen hayvanınızı ambulansla evden alıyoruz ve veteriner kontrolünden veterinerin önerdiği şekilde defin işlemini gerçekleştiriyoruz. Ölen hayvanların gömülmesinde özel plastik ve fermuarlı torbalar kullanılır. Çevreye hiçbir bulaşıcı veya mikrop dağıtmayacak şekilde sönmemiş kireç kullanılarak mezar kapatılır. Büyük bir arazi üzerinde kurulu olan mezarlığımızda bir hayvan için alabileceğiniz mezarlık ölçüsü 5 metre kare mezarlık hizmeti ücreti 5000TL‘dir. İstanbul’da evcil hayvan özel cenaze hizmetleri olarak hizmet veren firmamız mezar düzenlemek isteyenlere de hizmet vermektedir. Mezarlığımızda bekçi haftanın 7 günü 24 saat mezarlık koruyuculuğunu yapmaktadır.

Köpek, kedi, tavşan, kuş ve sizinle birlikte uzun yıllar birlikte yaşayan hayvanlarınıza gerçekten hak ettiği değeri vermek için belli bir mezarının olmasına izin vermelisiniz. Hayvan severlerin bu konuda gösterdiği hassasiyet ve çareler araması İstanbul’da böyle bir hizmetin verilmesinde son derece etkilidir. Yıllarca mama, kıyafet, kuaför masrafı yaptığınız, sabah yürüyüşlerine birlikte çıkıp akşamları birlikte uyduğunuz hayvanlarınız belki de herkesin sizi bıraktığı dönemde yanınızda olmuştur. Sizin için bu kadar değerli olan hayvanınızın mezarının da özel olmasını ve hafta bir veya istediğiniz zaman ziyaret etmeniz için hizmet veren İstanbul hayvan mezarlığı online başvuru ve telefonla başvuruları anında değerlendiriyor. Türkiye’nin neresinde olursanız olun tüm talepleriniz anında değerlendirilerek hayvanınız özel ambulansla evden alıp mezarlığa götürülüyor. Mezarlığımızın çevresi duvarlarla kaplı olan Belediye’ye kayıtlı olan evcil hayvanlar gömülecek. Adından da anlaşıldığı gibi yalnızca evcil hayvanlar için yapılmış mezarlığımızda her türlü yeşil alan ve sulandırma sistemi de mevcut olup bir ömür hijyen ve bakımı firmamız tarafından yapılacaktır.

Aslında tüm dünyada hayvan mezarlıkları vardır ancak ülkemizde bu tür hizmetler gelen talepler doğrultusunda başlamış ve gerçekten çok büyük ilgi görmüştür. Yaşlanan ve artık öleceği veteriner tarafından da belirtilen tüm hayvanlarınız için mezarlık satın alabilmeniz için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Tamamı ile yasal çerçevede ve resmi beleğeler hazırlanarak verilen hizmetlerimizde hayvanınız için belirtilen sizin tapulu alanınız olacaktır. Evcil hayvan mezarlık satış hizmetlerinde İstanbul cenaze mezarlığı olarak tam teşekkül hizmetlerimize devam ediyoruz. Günün her saati bizimle iletişime geçip cenaze işlemleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Gelişmiş bir ülkede aslında daha önce verilmesi gereken bu hizmetlerde öncü isim olarak örnek teşkil edeceğimiz inanıcındayız.

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Abone Ol
Haber