• İnfo@hayvanmezarligi.com

MEZAR TAŞI YAZILARI

MEZAR TAŞI YAZILARI

Hayvan dostlarınızı uğurladıktan sonra mezarlarının taşlarına bir yazı yazdırtmayı istemek de en doğal hakkınızdır. Ona söylemek istediğiniz, birlikte yaşadığınız anılarınız ile ilgili birkaç kelime, ismi, doğum tarihi ve ölüm tarihi gibi yazıları yazdırtabilirsiniz. Mezar başlarına yazılan bu yazılar sayesinde mezarlığa ziyarete gelenler de hayvan dostunuz ile aranızdaki yüksek bağ ve sadakati görebilecektir. Hayvan dostunuzun bundan sonraki günlerini geçireceği bu mezarlıkta ona ait yazdırdığınız sözler ile aranızdaki bağın asla kopmadığını ispat edebileceksiniz. Böylelikle hem herkese hem dostunuza hem de kendinize bir kez daha itiraf etmek istediğiniz tüm güzel söz ve anlamlı yazıları bu mezar taşına yazdırtabilirsiniz. Yaptırdığınız özel ve kaliteli mezarın üzerinde bulunan mezar taşı üzerine istediğiniz yazıyı yazdırabilmeniz oldukça anlamlı ve manidar bir davranış olacaktır. Özellikle de özlü sözler, kalıplaşmış cümleler, anlamlı duygusal mesajlar ve bunların yanı sıra sizin ona taktığınız lakaplar, aranızda ona seslendiğiniz isimler ve anılar ile alakalı özgün cümleler de kurabilirsiniz. Bu sayede hem hayvan dostunuza son vazifenizi en tatlı anılar eşliğinde yapmış olacaksınız hem de oldukça duygusal bir iz bırakabileceksiniz.

Mezar taşına istediğiniz yazı ve yazıları yazdırtmakta son derece özgürsünüz. Sizlere bu konuda kalıplaşmış cümleler haricinde de yardımcı olabilmekteyiz. İsterseniz hem resim hem yazı da yazdırtmanız mümkün olabilecektir. Bu sayede oldukça kaliteli bir görünüm ve güzel bir anı bırakabileceksiniz. Ona verdiğiniz değeri öldükten sonra da gösterebilmiş olmanın vermiş olduğu o iç huzur ile mezar taşına istediğiniz yazıları yazdırtabilirsiniz. Ve bu yazıların periyodik olarak bakımlarını da tarafımızca yaptırabilirsiniz. Çünkü mevsimlerin geçiş süreçleri, kış aylarının kar ve don yapma olasılıkları, yaz aylarının zararlı güneş ışınları ve bunun gibi birçok doğa olayının faktörleri mezarlıklara zarar verebilmektedir. Bu nedenle belirli periyotlar ile mezarlıklarınıza bakım yapmaktayız. Özellikle de yazıların silinmemesi ve yeniden yazılması gibi çalışmaların yapılması sağlanmaktadır. Bu sayede bu yazılar hem canlı hem ilk günkü gibi olabileceklerdir. Hayvanlarınızın mezarlarının her türlü yazı, bakım, çiçeklendirme, budama gibi faaliyetleri tarafımızca sağlanabilmektedir.

Bu nedenle gözünüz arkada kalmayacak ve her ziyarete geldiğinizde ışıl ışıl bir mezarlık ile karşılaşmış olacaksınız. Böylece hem ruhen ferahlayabilecek hem de hayvan dostunuz için bu çalışmaların yapıldığını görüp rahatlayacaksınız. Sizlere bu ve bunun gibi birçok hizmeti sunmaktayız. Eğer siz de hayvan dostlarınızın mezar taşı yazılarını yazdırtmak istiyorsanız bizimle diyaloga geçerek istediğiniz yazı formatını, rengini ve istediğiniz yazıyı yazdırtabilirsiniz. Hem sizin içinizden gelen hisler cümlelere dökülecek ve ölümsüz olacak hem de mezar taşında oldukça anlamı bir hal kazanabilecektir. Sadece siz değil aynı zamanda mezarlığa gelen diğer ziyaretçiler de bu yazıları görerek hisli anlar ve duygusal paylaşımlar yaşayabileceklerdir. Sizlere mezar taşı yazıları hakkında detaylı bilgi verebilmekteyiz.

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Abone Ol
Haber