• İnfo@hayvanmezarligi.com

Evcil hayvan tabut satın alma

23

Hayvan türüne ve sahiplerinin inancına göre evcil hayvan tabut satın alma modellerinde ve boyutlarında farklı seçeneklerimiz mevcuttur. Hatta hayvanınızın ruhunu yansıtan neşeli figür ve modellerimizde mevcuttur. Normal bir evcil hayvan gömü işlemi için düz ve boyutları farklı olan modellerimiz oldukça uygun fiyatlarla sunuluyor. İnanışa göre hayvan küllerini koymak isteyenler için kül tabutları, kalpli tabutlar, düz, prizma gibi talep ve ihtiyaçlarınıza uygun seçeneklerimiz de bulunmaktadır. Defin işlemini gerçekten ciddi bir şekilde uyguluyoruz. Tabut, ambulans ve gömü sırasında gerekli olan tüm ekipmanlarımızda kalite ve hijyen kurallarına uygun işlemler yapıyoruz. Hayvanlarınızı ambulansla evden veya bulunduğu veteriner kliniğinden alarak son bir muayenenin ardından ilaçlama ve yıkama işlemleri yapıp daha sonra kaliteli plastikten yapılan fermuarlı torbalara koyup tabuta yerleştiriyoruz. Kuş için farklı ölçülerde, köpek için farklı ölçülerde tabutlar kullanıyoruz. Daha sonra defin işlemi yapılıp mezar sönmemiş kireçle her türlü hastalık ve mikroba karşı steril hale getiriliyor.

Mezarlık kapatıldıktan sonra da hizmetlerimiz devam ediyor. Çünkü bu aşamadan sonra mezarlığın bakım ve koruma işlemlerinin de yapılması gerekir. Bu süreçte mezarlıkta daimi bekçi bulundurarak güvenli bir ortam sağlıyoruz. Sulama, çiçeklendirme ve süsleme için de hizmet vermekteyiz. Tamamı ile yasal bir çerçevede belediye izinli ve belediyeden satın alınan arazide evcil hayvan mezarlığı hizmetleri vermekteyiz.

Gerçekten tüm gelişmiş ülkelerde evcil hayvan mezarlıkları varken bu konuda biraz gecikmişte olsak, oldukça büyük talep olduğunun farkına vardık ve hizmetlerimize profesyonel olarak hizmet vermeye karar verdik. Sizinle birlikte en özel anlarınızı yaşayan hayvanlarınızı artık tenha yerlere veya çöpe bırakmak zorunda değilsiniz. Artık onları her zaman ziyaret edip öldükten sonra da vefanızı göstereceğiniz bir yer olacak. Tamamı duvarla çevrili bu özel mekânda hayatın neşeli ve sadık canlıları daha huzurlu uyuyacaklar.

Evcil hayvanlarına değer veren ve önemseyen insanlar gerçekten onlar için para harcamaya çekinmiyorlar. Sağlıklarında özel mamalar, kuaförler, kıyafet ve gezintiler için milyarlarca lira harcayan bu insanlar onlara verdikleri sevgi ve vefayı evcil hayvan mezarlığı alarak devam ettirebilirler. Yurtdışında ödüllü projeler arasında yer alan bu sistem ile artık hayvan severler hayvanlarını gönül rahatlığı ile uğurlayabilecekler. Bu konuda ülkemizde de örnek teşkil eden firmamız web sitesinden satın alma ve ambulans hizmetleri sunmakta. Oldukça uygun fiyatlarla satın alma işlemini yapabileceğiniz İstanbul hayvan mezarlığında siz de hayvanınız için bir yer bulacaksınız.

En sevimli mezar taşları ile onu her zaman hissedeceksiniz. Bu konu ilk önceleri komik gibi gelse de gerçekten çok güzel dönütlerin alındığı ciddi ve gerçekten başarılı bir projedir. 5 metre kare için 5000 TL. Fiyat seçenekleri ile siz de hayvanınızın mezarını satın alabilirsiniz.

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Abone Ol
Haber