• İnfo@hayvanmezarligi.com

İstanbul Kedi Mezarlığı

İstanbul Kedi Mezarlığı

Kediler evcil hayvan kategorisin de insanların en kolay iletişim kurdukları ve evlerde çok eğlenceli zamanların yaşandığı en özel hayvanlardır. Bazen iple oyun oynar bazen sizinle inanılmaz neşeli dakikalar geçirir bazen de bir köşede mışıl mışıl uyurlar. Hayvan besleme ve onlarla arkadaşlık etme konusunda duyarlı olanların kedilere yaklaşımı daha dikkat çekicidir. Bir o kadar değerli olan kedilerin ölümü ise aile fertlerinin hepsini üzüntüye boğabilir. Birden fazla kedi besleyip bakanlar kedilerinin hepsini bir yere gömecekleri bir mezarlık satın alarak onların yattığı yeri rahat ettirip istedikleri zaman ziyaretlerine gidebilirler. İstanbul kedi mezarlığı şehirde tek hayvan mezarlığı olup bu konuda gelen tüm mezarlık satın alma taleplerine cevap verecek kalite ve kapasitede hizmet sunmaya devam ediyor. Bu kadar değerli olan bir canlının öldükten sonra çöpe bırakılması gerçekten sahiplerine çok üzen bir durumdur. Aslında onlar için de zor olmasına rağmen ülkemizde bu konuda yeterli hizmetlerin olmayışı ve her ilde bu hassasiyetin gösterilmemesi insanları böyle bir eyleme mecbur bırakmaktadır.

Artık hayvanlarınızın bir mezarı olacak ve siz istediğiniz zaman ziyaret edebileceksiniz. İstanbul kedi mezarlığı hizmetlerine son derece ciddi ve profesyonel olarak devam etmektedir. Bizimle web sitemizden veya telefonla iletişime geçerek mezar satın alma işlemine başlayabilirsiniz. İşlemlerimiz sistematik bir şekilde bu süreçte müşterileri memnun edecek düzeyde yapılmaktadır. Mezar satın alma işlemi tamamlandıktan sonra evcil hayvan gömü işlemleri için ambulans veya cenaze araçlarımızla yola çıkar ve cenazeyi evden alırız. Cenazeyi taşımak için evcil hayvan nakil tabutu kullanırız. Hayvanınız veteriner kontrolünden geçirilir ve defin işlemleri ona göre yapılır. Eğer bulaşıcı bir hastalıktan ölmüşse o zaman defin işlemi veterinerin belirttiği şekilde yapılır. Yakma, ilaçlama ve sönmemiş kireçle mezarlıkta kesinlikle mikrop oluşmayacak hijyenik bir defin işlemi yapılır. Defin işleminde gerekli olan torbalar ise sırf hayvan defin işlemleri için özel tasarlanmış fermuarlı plastik torbalardır.

5 metre kare mezar yeri satın almak için ödemeniz gereken miktar yalnızca 5000 lira olup ekstra hizmetler için ödemelerimiz vardır. Ambulans, defin işlemleri ve kullanım süresi boyunca bekçi ve diğer sulama, çiçeklendirme ve süsleme için ekstra ücret ödemeniz gerekecektir. İstanbul kedi mezarlığı olarak İstanbul’un tüm semtlerinden gelecek hayvan mezarlığı satın alma taleplerine cevap verecek kapasiteye sahibiz. Firmamız geniş bir arazide kenarları duvarla çevrili ve bekçi koruma sistemli hayvan mezarlığı hizmetleri için profesyonel hizmet veren tek adres. Bu konuda amacımız Türkiye’nin her yerinde bu konuda sıkıntı çeken hayvan sahiplerine mezarlık hizmetleri sunabilmektir. Bizimle merak ettiğiniz tüm konular ve satın alma işlemleriniz için haftanın 7 günü 24 saat iletişime geçebilirsiniz. Hayvanlarınız için en büyük vefa onlar için bir mezar almak olacak.

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Abone Ol
Haber