• İnfo@hayvanmezarligi.com

HAYVAN CENAZE İŞLEMLERİ NELERDİR

11

Vefat eden hayvanlarınızın hayvan mezarlığımıza defin işlemlerinizi gerçekleştirmekteyiz. Sizlere, en yakın dostlarınızı uğurlarken gereken tüm işlemleri yapmaktayız. Hayvan cenaze işlemleri nelerdir diye merak edenlere kısaca açıklamak isteriz. Sizler can dostunuzun vefatından sonra bizi aradığınızda özel ambulans ile bulunduğunuz yere gelip hayvan dostunuzu teslim almaktayız. Teslim alırken plastik bir poşet yardımı ile işlemlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Cenazesine hiçbir zarar getirmeden defin edilecek hayvan mezarlığımıza getirmekteyiz. Burada sönmemiş kireç kullanarak defin işlemlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Hayvan dostunuzun mezarı için düşündüğünüz mezarlığı yaptırabilirsiniz. Nasıl bir malzemeden istiyorsanız cenaze işlemleri sırasında bize bunu bildirebilirsiniz. Ona göre size bir mezarlık yapmaktayız. Granit, taş, mermer gibi malzemelerimizden hangisini istediğinize karar verin ve biz sizin istediğiniz şekilde mezarı yapmaktayız. Mezar taşına yazdırtmak istediğiniz yazıyı, tercihinize göre hayvan dostunuzun resmini verebilirsiniz. Sizler için özel olarak tasarlayarak mezar taşınızı süsleyebilmekteyiz. Böylelikle havyan cenaze işlemlerimizi gerçekleştirmiş oluyoruz. Fakat işlemlerimiz bunlar ile sınırlı kalmamaktadır.

 Defin işlemleri sonrasında da mezar ile ilgili hizmetlerimiz sizler için itina ile devam etmektedir. Mezarlığa ziyarete gelen hayvan severler burada yeşillendirme çalışmaları ve sulamalar yağmaktadır. Hayvan mezarlığına bir tek hayvan kaybedenler değil aynı zamanda bu acıyı paylaşmak isteyen, yürekten hayvan seven kişiler de gelmektedir. Burada cenaze yakınları ile görüşen, tanışan kişiler bir nebze dahi olsa acınızı hafifletecektir. Bu mezarlıklara ziyarete geldiğinizde de sizin gibi birçok kişi ile tanışma fırsatı yakalayabileceksiniz. Aynı hisleri yaşadığınız ve sizi anlayan kişiler ile görüştüğünüzde acıların paylaştıkça azaldığını görebileceksiniz. Böylelikle ruhen yenilenip hayvan arkadaşınızı ziyaret ederek buradan ayrılabileceksiniz. Hayvan mezarlığımız 7 gün ve 24 saat boyunca bekçi arkadaşlarımız ile korunaklı ve güvenli bir alan olarak muhafaza edilmektedir. Bu mezarlığa gün içerisinde belirli saatlerde ziyaretçi alımı yapabilmekteyiz. Bu da hayvan dostlarınızın güvenliği için konulmuş saat aralıklarıdır. Bunun yanı sıra ziyaret saatleri dışında mezarlara bakım hizmetleri uygulandığı için ziyaretçileri o saatlerde almamaya özen göstermekteyiz. Mezarların çiçeklendirilmesi, sulanması, toprağının havalandırılması gibi konularda oldukça hassas davranmaktayız. İlaçlanması, bitkilerin budanması, toprakların gerek duyulan hallerde değiştirilmesi gibi birçok konuda özenli ve titiz çalışmaları yerine getirmekteyiz. Böylece hayvan severlerin de beğenisini kazanabilmekteyiz.

Mezarlıkların sadece kendisi değil çevresi de oldukça temiz tutulmakta ve devamlı olarak çevre bakımı ve yenilenmesi konularında çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Bu sayede hem sağlıklı bir çevre yapılandırılması yapılabilmekte hem de oldukça güvenlikli bir hayvan mezarlığına kavuşulmuş olmaktadır. Sizler mezarlık içerisinde oldukça huzurlu vakit geçirebilecek ve evinize döndüğünüzde de aklınız burada kalmayacaktır. Hayvanlarınızın cenazelerinin emin ellerde olduğunu görünce rahat ve mutlu hissedebileceksiniz. Sizler de bu ayrıcalığı ve bu anlamlı adımı yaşamak ve yaşatmak istiyorsanız bizimle irtibata geçebilir, hizmetlerimizden sonuna kadar yararlanabilir ve mezarlığımıza ziyaret amacı ile de istediğiniz zaman gelebilirsiniz.

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Abone Ol
Haber