• İnfo@hayvanmezarligi.com

Hayvan Gömü İşlemi

Hayvan Gömü İşlemi

Yıllarca birlikte vakit geçirdiğiniz hayvanlarınızın öldükten sonra çöpe atılması gerçekten hayvan severler için çok acı verici bir olaydır. Hayvan severlerin ve evcil hayvan besleyenlerin bu konudaki üzüntülerini ve ihtiyaçlarını görerek onlar için başlattığımız hizmetle bu soruna çözüm yolları getirdik. İstanbul hayvan mezarlığı olarak evde beslediğiniz yaşlanan veya hastalanan hayvanlarınız için onları istediğiniz zaman ziyaret edebileceğiniz mezarlık alanları oluşturduk. Geniş bir arazide evde hayvan besleyenlerin hayvanlarını gömme ve cenaze defin işlemleri başlattık. Hizmetlerimizi bu konudaki tüm talep ve ihtiyaçlara cevap verecek yönde hazırlayıp hayvan gömü işlemleri için sizlere yasal ortamda hizmet veriyoruz. Kuş, kedi, köpek, kaplumbağa, timsah ve kısacası her çeşit hayvan için mezarlık hizmetlerimiz mevcuttur. İsterseniz mezarlığı önceden alıp hayvanınız öldüğünde işlemleri hızlandırabilirsiniz. 5 metre kare için 5000 TL kadar uygun bir fiyat ödeyerek hayvanınız için öldükten sonra da ziyaret edebileceğiniz bir yer edinebilirsiniz.

Mezarlığımızda devamlı bekçi bulunup her türlü koruma ve bakım işlemleri yapılmaktadır. Sistemimiz yalnızca mezarlık satın alma işlemleri ile sınırlı değildir. Hayvanınızın veteriner tarafından ön görülen defin işlemleri için büyük bir titizlikle çalışmaktayız. Tüm hizmetlerimiz sistematik bir şekilde yapılıp herhangi bir aksaklık yaşanması söz konusu değildir. Örneğin ölen hayvanınızın mezarlığa götürülmesi için yeterli sayıda özel ambulans hizmetleri vermekteyiz. Çok uygun bir fiyatla ambulans kiralayarak kolay bir yolla mezarlığa hayvanlarınız götürülür. Belirlenen defin işlemleri aynı şekilde uygulanır. Tüm hayvanlar için kaliteli plastikten üretilen fermuarlı torbalar kullanılır. Sönmemiş kireçle mezarlık koruma altına alınır ve dışarı herhangi bir bulaşıcı mikrobun çıkması engellenir.

Çevre ve insan sağlığı için her türlü hijyen kurallarına uyulduğu defin işlemleri sonrası da hizmetlerimiz devam etmektedir. Mezarlık bakım ve çiçeklendirme, süsleme ve sulama hizmetleri için de bizden talepte bulunmanız mümkün. Tamamı yüksek duvarla kaplı hayvan mezarlığımızda ağaçlandırma ve yeşillendirme de yapmaktayız.

Peki, bu konuda aradığınız hizmetlere nasıl ulaşacaksınız? Ölen hayvanınız için kapı kapı yasal bir yer aramanıza veya boş bir arazi aramanıza gerek yok. Çünkü boş bir arazide de hayvanınızı ziyaret etme gibi bir lüksünüz. Olmayacak. Çöpe atmak ise sizin vicdanınızı oldukça rahatsız edecektir. O halde yasal bir çerçevede tüm hakların size ait olduğu bir evcil hayvan mezarlığı satın alarak istediğiniz zaman ziyaret edebilirsiniz. Evcil hayvan mezarlığı konusunda online olarak istediğiniz zaman başvurabileceğiniz web sitemizde merak ettiğiniz tüm soruların cevabını bulup mezarlık satın alma işlemini gerçekleştirmiş olacaksınız. Tüm gelişmiş ülkelerde uzun yıllardır uygulanan bu sistem ülkemizde yeni yeni başlamış ve oldukça olumlu tepkiler alınmıştır. Evinizin uzun yıllar neşesi belki de dert ortağınız olan hayvanlarınızı öldükten sonra çöpe bırakmak zorunda değilsiniz. Bizimle iletişime geçin bu konudaki sorunlarınıza çözüm getirelim.

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Abone Ol
Haber