• İnfo@hayvanmezarligi.com

HAYVAN MEZARI RESİM BAŞ TAŞI

rip4

Hayvan dostlarınız ile ayrılmanızın ardından bizlere ulaşabilir ve defin işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Türkiye’de yaygınlaştırılması amaçlanan hayvan mezarlığımız tüm Avrupa ülkelerinin izinden gitmektedir. Avrupa’daki kalite standartları ile hayvan mezarlığımızda siz sevgili hayvan dostlarına hizmet vermekten büyük bir onur duymaktayız. Hayvanlarımıza verilen değerin arttırılması ve bu bilincin yerleşebilmesi için hayvan mezarlıklarına gereken önemi göstermeliyiz. Bu önemi ne kadar gösterebilirsek hayvan haklarına da o kadar dikkat çekebilmiş olacağız. Bu faaliyetimiz içerisinde hayvan mezarı resim baş taşı uygulamamız bulunmaktadır. Böylelikle hayvan dostlarınızın resimlerini baş uçlarına mezar taşlarına yaptırabilirsiniz. Sizlere en uygun fiyatlar ile bu hizmeti sunmaktayız. Hayvan dostlarınızın vefatının sonrasındaki tüm adımları sizlere detaylı bir şekilde anlatabilmekte ve sizlere de yardım edebilmekteyiz.

Hayvan mezarlığımızdaki dostlarınızın mezar taşını sizin tercih ettiğiniz usulde süsleyebiliriz. İster resimle ise yazı ile ister çiçekler ile sizlere hayvan dostlarınızın mezar taşını dilediğiniz şekle getirmemek bizim görevimizdir. Böylece sizler oldukça huzurlu ve mutlu olabileceksiniz. Hayvanlarınız ile geçirdiğiniz tatlı anıları unutmamam adına ve onlara duyduğunuz derin vefanın bir nişanesi olarak bu mezar taşını yaptırıyor olmanız sizlerin iç huzurunuzu ve dünyanızı yansıtabilecektir. Mezarların özellikle de granit mermerden seçilmesi durumunda hayvan dostunuzun resmini mezar taşına işleyerek oldukça şık ve kaliteli bir görünüm elde edebileceksiniz. Bunun yanı sıra bu işlenecek olan resim yıllara meydan okuyarak oldukça dayanıklı bir maddeden üretilmektedir. Bunun yanı sıra mezarınız için siz ziyarete gelemediğiniz zamanlarda sizin yerinize mezar bakımınızı biz bizzat üstlenebilmekteyiz. Ve resmin her daim temizlenmesi işlemi de gerçekleştirerek ilk günkü canlılığını koruyabilmesi sağlanabilmektedir. Tüm mermer mezar çeşitlerimizde resim baş taşına işlenebilmektedir. Böylelikle biricik dostlarınızı ne zaman ziyarete gelseniz onların resmini görerek yaşadığınız anıları hatırlayabilecek ve onu sonsuza kadar yaşatabileceksiniz.

Sizlerden bu işlemi en kaliteli bir şekilde gerçekleştirebilmemiz adına çizdirmek istediğiniz fotoğrafın çözünürlük olarak en kaliteli olanını dijital ortamda vermenizi isteyeceğiz. Böylelikle mezar taşına işlediğimizde oldukça canlı ve gerçekçi bir görünüm elde edebilmiş olacağız. Mezarlığa ne zaman ziyarete gitseniz o sevimli hayvanınızın ölmeden önceki en güzel resimlerinden birini mezar taşında görebileceksiniz. Hem de sizlere bu ulvi hizmeti en uygun fiyatlar ile sunabilmekteyiz. Böylelikle oldukça anlam taşıyan bu özel mezar taşına sahip olabileceksiniz. Hayvan mezarlığımız oldukça korunaklı ve bekçilerimiz tarafından günün her saati korunmaktadır. Bu nedenle mezarınız ile alakalı gelemediğiniz zamanlarda da güven içerisinde olabilirsiniz. Bunun yanı sıra devamlı olarak periyodik bakımlar yapabilmekteyiz. Sizin istediğiniz ve seçtiğiniz tüm hizmetleri bizler sizin adınıza gerçekleştirebilmekteyiz. Bu paketlerimizden ve kampanyalarımızdan yararlanarak en uygun fiyatlar ile sevimli dostunuz için güzel bir hatıra bırakabileceksiniz. Hem sizin içiniz huzur ile kaplanmış olacak hem de dostunuza vefa örneği göstermiş olacaksınız.

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Abone Ol
Haber