• İnfo@hayvanmezarligi.com

Satılık evcil hayvan mezarlığı

slide4

İstanbul hayvan mezarlığı olarak yıllarınızı birlikte geçirdiğiniz değerli dostlarınız olan evinizin neşesi hayvanlarınız için satılık evcil hayvan mezarlığı hizmetleri veriyoruz. Satın alma işlemlerimiz tamamı ile resmi belgeler ile hazırlanıp mezarın size ait olduğu da belgelerle tescillenmektedir. Bu konuda belediyelerin izin verdiği ve istediği tüm kurallara uyulup sağlık ve hijyen kuralları içinde hizmet vermekteyiz. Hayvanlarınız öldükten sonra da insan ve çevre sağlığı açısından uygun çerçevede defnedilmektedir.

Yalnızca evcil hayvanlara özel bir mezarlık olup belediyede kayıtlı hayvanlar için mezarlık hizmetleri veriliyor. Hayvanınız ölmeden öncede isterseniz mezarlık satın alıp öldüğünde işlemleri daha kolay hale getirebilirsiniz. Öldüğünde veteriner kontrolleri yapılır ve veterinerin önerdiği şekillerde defin işlemleri yapılır. Tüm hayvan mezarlarında defin işleminde sönmemiş kireçle etrafa yayılabilecek en ufak mikrop bile engellenmiş olur. Ayrıca defin işleminde ölen hayvanı plastik ve fermuarlı çöp torbalarına koyarak işlemi gerçekleştirmekteyiz.

Öldükten sonra da onun yanında olduğunuzu göstermek için ziyaretine geleceğiniz bir yer olması gerçekten sizi çok rahat ettirecek ve hayatınızın en özel anlarını paylaştığınız hayvanınıza son vazifenizi büyük bir vefa göstererek yapacaksınız. İstanbul hayvan mezarlığı olarak 5 metre kare için satılık evcil hayvan mezarlığımızın ücreti 5000 lira gibi uygun fiyat seçenekleri ile sunulmaktadır. Ayrıca ambulans için ve veteriner masrafları için de cüzi bir miktar para vermeniz gerekecektir.

Mezarlık kenarı duvarlarla çevrili olup gerçekten özel bakım ve çiçeklendirme hizmetleri ile ciddi bir hayvan mezarlık hizmeti sunulmaktadır. İsterseniz ekstra mezarlık bakım hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz.

Geniş bir arazi üzerinde kurulan hayvan mezarlığımızda su tesisatından yeşillendirme çalışmalarına kadar önemli çalışmalarımız vardır. Bu konuda profesyonel olarak hizmet veren firmamız müşterilerimizin taleplerini en hızlı ve kolay bir biçimde gerçekleştirmek için online iletişim ve başvuru hizmetleri sunuyor. Sitemizdeki telefon numaralarımız veya mail adreslerimizden bize ulaşarak mezarlık satın alma konusundaki taleplerinizi bildirebilirsiniz. Parsel veya hayvan mezarı satın alan kişi kendi satın aldığı yere birden fazla hayvan defnedebilir. Kuş, köpek, kedi, tavşan ve sizin için öneme taşıyan tüm hayvanlar için hayvan mezarlığı satın alma hakkına sahipsiniz. Gömülme işlemlerinden ambulans işlemlerine kadar bu süreçte yapılması gereken tüm hizmetler sizin talep ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda firmamız tarafından karşılanmaktadır. İnsana sadakati ile bilinen hayvanlara hak ettiği değeri vermek isteyenler için bir vefa olan mezarlık işlemlerinde barınaktan, veterinere her türlü donanım ve ekipmana sahibiz.

Mezarlıkta sürekli bir bekçi bulunup bakım ve koruması ciddi bir şekilde yapılmaktadır. Yalnızca evcil hayvanlar için oluşturulan bu ortamda çevre ve insan sağlığına zarar verecek hiçbir durum söz konusu değildir. Tüm kontroller veterinerler tarafından yapılmaktadır. Bizimle haftanın 7 günü 24 saat online olarak iletişime geçebilirsiniz.

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Abone Ol
Haber